Valorant hesabı ne kadar eder?

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Selamlar uygun konu başlığımı emin değilim değilse kusura bakmayın Valorant hesabımı satmak gibi bir düşüncem yok ama fiyata göre değişir içinde
Vandal: Ejder Vandal Asil Vandal ve Battle Pass vandalları var.
Phantom: Asil Phantom protocol Phantom ve Battle Pass skinleri var.
Bıcak: Asil Karambit ve Battle Pass bıcakları.
Odin: Delipop Odin.
Diğer silahların hepsi Battle Pass skinleri vardır özel bir skin yoktur.
Hesabın önceki sezon rankı plat 2 şu anki rankı plat 1 plat ugurlugu var bütün karakterler açık.
Tahminen hesap kaç TL eder?

Bu hesaba 1000 TL verip alır mıydın? Ona göre yazmalısın tahminini.

Selamlar uygun konu başlığımı emin değilim değilse kusura bakmayın Valorant hesabımı satmak gibi bir düşüncem yok ama fiyata göre değişir içinde.
Vandal: Ejder Vandal Asil Vandal ve Battle Pass vandalları var.
Phantom: Asil Phantom protocol Phantom ve Battle Pass skinleri var.
Bıcak: Asil Karambit ve Battle Pass bıcakları.
Odin: Delipop Odin.
Diğer silahların hepsi Battle Pass skinleri vardır özel bir skin yoktur.
Hesabın önceki sezon rankı plat 2 şu anki rankı plat 1 plat ugurlugu var bütün karakterler açık.
Tahminen hesap kaç TL eder?

400 civarı eder bence. Hesabı kafanıza göre geri alabilme şansınız olduğu için alıcı bulmanız çok zor olacaktır.

400 civarı eder bence. Hesabı kafanıza göre geri alabilme şansınız olduğu için alıcı bulmanız çok zor olacaktır.
Şahsen ben oyuna çok para veren kişi degilim 50-100 Tm.Hesapta güzel skinler var zaten bi Asil Karambit kendisi 200 TL.Skinlerin fiyatını'da incelemek lazım.

Şunu'da söylüyüm niye alım satım sitelerde ucuza satiyorlar? Hesabı geri almaları mümkün olduğu için. Pek güvenmiyorlar genellikle.

Vallahi diger hesaplara bakıyorum benim hesaptan kötü olanlara 400 filan diyorlar açıkçası bu hesabın bir 600 gideri var bana göre dedigin gibi karambit zaten 200 TL diger skinlerde artık 90 TL filan bir de Battle Pass skinleride var.

Dostum 400 TL bu hesaba az bana göre zaten diger hesaplara da 400 diyorlar bu hesapta zaten karambit 200 TL diger skinler 90 TL filan rankıda yüksek 400 TL'den fazla eder bu hesap.

Yeni konular

Geri
Yukarı