Valorant hesabı ne kadar eder?

Meloncuk

Decapat
Daha fazla  
Selam bilgisayarım düşük kaldığı için yenileme kararı aldım işlemci değişicem Valorant hesabımı satsam kaç para eder? Tahmini fiyat söyler misiniz? Aşağıya bıraktım.

1652559258038.png

1652559281029.png

Bunlara extra olarak: Yağmacı bıçak ve 4 tane Pass bıçağı: Asil Phantom: Asil Vandal: Köken vandal: Ve her skinde en az 2 tane daha bp skini var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap satış sitelerinden satabilirsin 800 ila 1000 lira arası satışa koysan kafidir. Hesabı ilk maili ile vermiyeceksen biraz fiyattan kısman gerekebilir. En azından bana gelen müşteriler böyle istemişti çünkü ilk maili ile vermiyordum.
Hesap ilk mail hocam 800-1000 lira ediyorsa çok iyidir ben max 300 eder diye düşünüyordum
Hesap satış sitelerinden satabilirsin 800 ila 1000 lira arası satışa koysan kafidir. Hesabı ilk maili ile vermiyeceksen biraz fiyattan kısman gerekebilir. En azından bana gelen müşteriler böyle istemişti çünkü ilk maili ile vermiyordum.
Hesabım ideal mi peki hocam

Hesap ilk mail hocam 800-1000 lira ediyorsa çok iyidir ben max 300 eder diye düşünüyordum

Hesabım ideal mi peki hocam
Bu arada "Valorant'da hesap satışı yasaktır." tarzı mesaj yazan arkadaşları çok takmamanızı öneririm. Hatta zamanında bende bu tarz bir konu açmıştım. Bir arkadaş konunun altına "Hesap satma Riot sana dava açar." yazıp gözümü korkutmaya çalışmıştı. Gittim popüler bir hesap satış sitesine ilan verdim. 450 liralık bir hesabım vardı 1 hafta içinde 300 liraya sattım. Alan arkadaşta memnundu. Hesabı satan kişi olarak bende memnundum. Fikriniz değişmesin diye söylüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı