Valorant hesabım çalındı

Riot Games şifreni bir başkasına vermen durumunda yardım etmez. Eğer anlaşmaları okuduysanız bir hesabı 2 kişi kullanmakta yasak aslında. Eğer hesabınız bu şekilde ele geçirilmediyse mail adresinizi bilmiyorsanız geçmiş olsun.

Riot Games şifreni bir başkasına vermen durumunda yardım etmez. Eğer anlaşmaları okuduysanız bir hesabı 2 kişi kullanmakta yasak aslında. Eğer hesabınız bu şekilde ele geçirilmediyse mail adresinizi bilmiyorsanız geçmiş olsun.
Şifremi kuzenimle paylaşmıştım, Riot Games'e ticket atarken bunu belirttim. Hesabımda yaptığım satın alımları ve istedikleri diğer bilgileri doğrulayınca hesabımı verdiler. Yardım etmiyor diye bir şey yok. 3 gün içinde hesabımı tekrar geri aldım.

Hesabı elinizden kaybetme işlemi nasıl gerçekleşti?
şöyleki acil paraya ihtiyacım vardı hesabımı satmak zorundaydım aracı ile yaptık ve aracı hesabı alıp gitti malesef acilen hesabım bana lazım ticket attım umarın dönerler
Yapılabilecek hiçbir şey yok desteğe yazsan inanmazlar uğraşmazlar bile geçmiş olsun alamazsın hesabı.
şöyle ilk mail var ama adam hesabı çaldığı için onada ulaşamıyorum

İlk mail adresini biliyorsanız, erişiminiz olmasa bile alabilirsiniz. Riot Desteğe ticket atın ve mail adresinize dönüş yapmalarını bekleyin. Sordukları soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız size şifre sıfırlama linki gödereceklerdir.

İlk mail adresini biliyorsanız, erişiminiz olmasa bile alabilirsiniz. Riot Desteğe ticket atın ve mail adresinize dönüş yapmalarını bekleyin. Sordukları soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız size şifre sıfırlama linki gödereceklerdir.
kanka şöyle ilk mail adresim vardı fakat adam onunda şifresini değiştirmiş nasıl yapabilirim bilmio,yıruym

İlk mail adresinizin şifresini bilmenize gerek yok, Riot Games soruyor zaten ilk mail adresinize erişiminiz olup olmadığını. Ticketinize yanıt gelsin, soruları cevaplayın. Bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı