Fox1imtern

Femtopat
Daha fazla  
Selam öncellikle ben foximtern Valorant hesabım 12 Ocak'ta çalınmış ve doğrulama maili gelmiş baktım ve ilk baş korktum hesabıma bir şey mi olacak diye oyuna giriş kısmına girdim bilgilerimi yazınca yanlış demişti hacklendiğimi düşündüm virüs taraması yaptım virüs yoktu

Dün ticket atabildim ve sordukları soruları hepsini biliyordum o konuda umutluyum mesela ilk e posta erişim var mı falan.
Sizce kurtarabilir miyim ve ne zaman iletişime geçerler.

Selam öncellikle ben foximtern Valorant hesabım 12 Ocak'ta çalınmış ve doğrulama maili gelmiş baktım ve ilk baş korktum hesabıma bir şey mi olacak diye oyuna giriş kısmına girdim bilgilerimi yazınca yanlış demişti hacklendiğimi düşündüm virüs taraması yaptım virüs yoktu.

Dün ticket atabildim ve sordukları soruları hepsini biliyordum o konuda umutluyum mesela ilk e posta erişim var mı falan.

Eğer kredi kartı ile herhangi bir satın alım yaptıysan kurtarma ihtimalin çok yüksek hepsi kaydediliyor destekle iletişime geçip durumu anlatabilirsin kart bilgilerini kontrol edip hesabın senin olduğu anlayabilirler.

Selam öncellikle ben foximtern Valorant hesabım 12 Ocak'ta çalınmış ve doğrulama maili gelmiş baktım ve ilk baş korktum hesabıma bir şey mi olacak diye oyuna giriş kısmına girdim bilgilerimi yazınca yanlış demişti hacklendiğimi düşündüm virüs taraması yaptım virüs yoktu.

Yaklaşık 24-48 saat arası iletişime geçerler diye düşünüyorum.

Bende LoL hesabımı çaldırmıştım bir aralar. Gmail'inizde büyük ihtimal LoL'de olduğu gibi bir arkadaşla iletişime geçeceksiniz, size sorular soracak. Doğru bilirseniz geri alırsınız hesabı.

attığım ikinci linkteki formu doldurmayı deneyin.
deniyiceğim ama farklı ticketin sonucu açıklanmazsa
attığım ikinci linkteki formu doldurmayı deneyin.
o ticketteki sorunun sonunda kullandıgınzı düşündüğünüz e posta adresi diyordu ama yalnız ben 1 tane e-posta kullandım onu nasıl yapıcaz
Yaklaşık 24-48 saat arası iletişime geçerler diye düşünüyorum.
ya 3 gün oldu hala cevap vermiyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı