Valorant hesabım çalındı

Sabenemre

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. 1 hafta öncesinde bilgisayarım hacklendi bilgisayarımda önemli bilgilerim yok zaten sadece Valorant hesabımı almış sanırsam ancak hala giriş yapabiliyorum. Bir siteden satmış hesabı ve sattığı kişiyle iletişimi kesmiş. Biraz zor olsa da sattığı kişiyi buldum. Ancak 150 liraya almış hesabı ve 100 liraya verebilirim diyor. Ben de Riot'a ticket yolladım 24 Nisan gece 2 de ve hala yanıt gelmedi kesin olarak yanıt gelir mi? Gelirse ne kadar sürede gelir. Şimdiden yardımınız için teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 1 hafta öncesinde bilgisayarım hacklendi bilgisayarımda önemli bilgilerim yok zaten sadece Valorant hesabımı almış sanırsam ancak hala giriş yapabiliyorum. Bir siteden satmış hesabı ve sattığı kişiyle iletişimi kesmiş. Biraz zor olsa da sattığı kişiyi buldum. Ancak 150 liraya almış hesabı ve 100 liraya verebilirim diyor. Ben de Riot'a ticket yolladım 24 Nisan gece 2 de ve hala yanıt gelmedi kesin olarak yanıt gelir mi? Gelirse ne kadar sürede gelir. Şimdiden yardımınız için teşekkürler :)

Benim de hesabım çalındı arkadaşlar ticket attım soruları falan cevapladım ve bana
" ' Merhaba,

Yakın zamanda başka bir oyuncu bu hesapla ilgili bilgileri doğrulayarak hesabı devraldı. Eğer doğrulamayı yapan kişi sensen; benimle bilet numarasını ve e-posta adresini paylaşabilir misin?

Bu doğrulamayı yapan kişi sen değilsen lütfen bu bilet üzerinden beni tekrar bilgilendir.

Beklemedeyim." bana böyle bir dönüş yapıldı ben napıcagımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Geri
Yukarı