Valorant hesabım çalındı

Im_Conqueror

Hectopat
Başlıkta gördüğünüz gibi 2 gün önce Valorant hesabım çalındı. Anında ticket attım hala cevap yok, çalışanlar uyuyor 2 gündür galiba. Ne yapmalıyım? Çalan kişi e postayı da değiştirmiş.

Riot'a ticket atın. Önceki e-postanın sahibi siz olduğunuz için sizden hassas bilgiler isteyecekler. Çok para yatırdıysanız elinizde Riot'un gönderdiği faturalar olacaktır, onlar ile de kanıtlayabilirsiniz. Ticket attıktan sonra bekleyin, dönüş yapacaklardır. Hesabınızı geri alırsınız merak etmeyin. Elinizde kanıtlar var.

Soğuk su iç, diyenleri takmayın. Sakin olmaya çalışın. Her türlü alırsınız hesabınızı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yöntemde direk League of Legends oyun yönetimi ile irtibata geçeceğiniz bir yol sunacağız. Anlatılanları dikkatle okumanız, yapmanız ve örnek metini kendinize göre düzeltip göndermeniz önemlidir. İlk olarak aşağıda bulunan League of Legends Hesabım Çalındı butonuna tıklayın. Açılan sayfada “1. BİR BİLET KATEGORİSİ SEÇ” yazısına tıklayın ve açılan menüden “Hesap kurtarma hakkında”yı seçin.

Bu yöntemde direk League of Legends oyun yönetimi ile irtibata geçeceğiniz bir yol sunacağız. Anlatılanları dikkatle okumanız, yapmanız ve örnek metini kendinize göre düzeltip göndermeniz önemlidir. İlk olarak aşağıda bulunan League of Legends hesabım çalındı butonuna tıklayın. Açılan sayfada “1. bir bilet kategorisi seç” yazısına tıklayın ve açılan menüden “hesap kurtarma hakkında”yı seçin.

Ben bunu yaptım zaten hocam dedim cevap bekliyorum diye.
Arkadaşlar hesabı çalanı buldum bir işe yarar mı?

Son düzenleme:
Konuş geri versin kanıtın varsa mahkemeye ver.
Screenshot_65.png

Sonrasında da engelledi.

Tüm konuşmaları atsanız şifreyi falan o değiştirmiş tamamda ne yaptınızda değiştirdi ortak hesap mı?

Hayır hocam ben Twitch'te yayın izliyordum saat sabah 8 gibi sonrasında bunu arkadaş ekledim rank kasarız diye saat 9:30 da hesaba giremiyordum bu çocuktan şüphelenmiştim ama 2-3 gündür ayıp olmasın diye söyleyemiyordum bende bana arkadaş listesini SS at bir şeye bakacağım diyordum atmıyordu.

Hayır hocam ben Twitch'te yayın izliyordum saat sabah 8 gibi sonrasında bunu arkadaş ekledim rank kasarız diye saat 9:30 da hesaba giremiyordum bu çocuktan şüphelenmiştim ama 2-3 gündür ayıp olmasın diye söyleyemiyordum bende bana arkadaş listesini SS at bir şeye bakacağım diyordum atmıyordu.

İlginç sadece ekleme ile epostana şifrene erişmesi. Bayağı profesyonel herhalde arkadaş.

Direk şifre e postayı nasıl verdiniz ne vadetti öyle kolay kolay şifre e-posta değiştirilmez hesap bilgileri lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı