Valorant hesabım çalındı

Ticket atın. Onlar size yardım edecektir.
Buradan Riot'a bilet gönderin. Bazı soruları yanıtladıktan sonra hesabı geri alırsınız.
Garip bir şekilde geçen arkadaşımda oldu hatta oyuna girdiğimizde adam maçtaydı sonra düştü oyundan arkadaşım sezon Pass almıştı o nu bile kasmış.
Hesabın ilk sahibiyseniz çok rahat alırsınız. Ticket atın.
Aldım hesabı geri.
Hiç korkmana gerek yok %100 geri alırsın.
Hesabı açarken kullandığın ilk mail sendeyse kesinlikle alırsın.
Aldım hesabı geri sıkıntı yok.

Buradan Riot'a bilet gönderin. Bazı soruları yanıtladıktan sonra hesabı geri alırsınız.
merhabalar , benimde valorant hesabım çalındı ticket atıp bütün bilgilerimi girdim ( yaklaşık 1 ay oldu) 2 hafta mail gelmeyince 1 tane daha attım ama her seferinde böyle bir mail geldi soruları sormadılar yardımcı olabilirseniz sevinirim

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    78,3 KB · Görüntüleme: 33
Öncesinde başka bir mail atmadılar mı?
hayır atmadılar
Öncesinde başka bir mail atmadılar mı?
aynı hesap daha öncede çalındı ve aynı şekilde kurtardım ama yukarda gönderdiğim mailden önce bazı sorlar gönderiyolar ve riot yetkilisiyle konuştuktan sonra bu mail geliyo
hesabımı çalan kişinin mailimi de çaldığını düşünüyorum bence mailden ritoa engel attı

Hayır atmadılar

Aynı hesap daha önce de çalındı ve aynı şekilde kurtardım ama yukarıda gönderdiğim mailden önce bazı sorlar gönderıyorlar ve Riot yetkilisiyle konuştuktan sonra bu mail geliyor
Hesabımı çalan kişinin mailimi de çaldığını düşünüyorum bence mailden ritoa engel attı

Mailiniz e erişebiliyorsanız bir bakın birisi giriş yapmış mı diye.

Geri
Yukarı