Valorant hesabım çalındı

mertf0r

Femtopat
Daha fazla  
Hocalarım 3 gün önce Valorant hesabım çalındı. Bugün saat 4 sularında hesabımı kurtardım ama kurtardığım gibi nasıl yaptılar nasıl ettiler bilmiyorum ama 1 dakika sonra tekrar çalındı. Her türlü güvenlik önlemi vardı bu arada yardımcı olur musunuz?

Hesap e posta ödeme dekontu sizdeyse geri alma şansınız var.
kanka ticketteki tüm bölümleri doldurmuştum hesabımı bana geri teslim ettiler ama teslim edildiği gibi tekrar çalındı şuan tekrar teslim etmelerini bekliyorum mailimi kontrol ettim herhangi bir cihazdan ben hariç giriş yapılmamış nasıl alıyolar aklım ermiyo

Kanka ticketteki tüm bölümleri doldurmuştum hesabımı bana geri teslim ettiler ama teslim edildiği gibi tekrar çalındı şu an tekrar teslim etmelerini bekliyorum mailimi kontrol ettim herhangi bir cihazdan ben hariç giriş yapılmamış nasıl alıyorlar aklım ermiyor.

Riot ayarlarından hesap ayarlarına girebiliyor musun mail sendeyse eğer geri almaları zor + keylogger benzeri bir virüs olabilir PC de bir tarama yapmanı öneririm o şekilde erişiyor olabilirler.

Riot ayarlarından hesap ayarlarına girebiliyor musun mail sendeyse eğer geri almaları zor + keylogger benzeri bir virüs olabilir PC de bir tarama yapmanı öneririm o şekilde erişiyor olabilirler.
Kanka herifler kendilerini o kadar aşmışlarki mailime erişmeden hesabıma giriş yapıyorlar mailimi değiştiriyolar . Mail hesabımı kontrol ettim bende başka hiçbir ip giriş yapmamış herhangi bir doğrulama kodu gelmemiş nasıl yaptılar ettiler aklım almıyo
önerebileceğin bir antivirus programı varmıdır? bende mcafee var

Kanka herifler kendilerini o kadar aşmışlarki mailime erişmeden hesabıma giriş yapıyorlar mailimi değiştirıyorlar. Mail hesabımı kontrol ettim bende başka hiçbir IP giriş yapmamış herhangi bir doğrulama kodu gelmemiş nasıl yaptılar ettiler aklım almıyor

Önerebileceğin bir antivirus programı var mıdır? Bende McAfee var

Kaspersky olabilir olmazsa temiz kurulum yapın PC de hiçbir şey kalmasın

Kanka herifler kendilerini o kadar aşmışlarki mailime erişmeden hesabıma giriş yapıyorlar mailimi değiştirıyorlar. Mail hesabımı kontrol ettim bende başka hiçbir IP giriş yapmamış herhangi bir doğrulama kodu gelmemiş nasıl yaptılar ettiler aklım almıyor.

Önerebileceğin bir antivirus programı var mıdır? Bende McAfee var.

Bilgisayarına keylogger bulaşmış olma ihtimali yüksek hesabı aldığın zaman bir arkadaşından rica et o değiştirsin mailini sen de format at ama Valorant'ın yedeğini alma baştan indir.

PC'de virus olabilir benimki oyle calindi bilgisayarinin ekranini gormesini saglayan virus var sen aldikca onlar gorup caliyordur formatlarsan gecer.

Kaspersky olabilir olmazsa temiz kurulum yapın PC de hiçbir şey kalmas

Bilgisayarına keylogger bulaşmış olma ihtimali yüksek hesabı aldığın zaman bir arkadaşından rica et o değiştirsin mailini sen de format at ama Valorant'ın yedeğini alma baştan indir.
desteğiniz için sağolun hocam dediğiniz gibi yapıcam inşallah kurtulurum bu illetten

Hocalarım 3 gün önce Valorant hesabım çalındı. Bugün saat 4 sularında hesabımı kurtardım ama kurtardığım gibi nasıl yaptılar nasıl ettiler bilmiyorum ama 1 dakika sonra tekrar çalındı. Her türlü güvenlik önlemi vardı bu arada yardımcı olur musunuz?

Bilgisayara format atmanı tavsiye ederim. Virüs programı indirdiğimizde bilgisayarda ki çoğu virüsü silmiyor. Bundan kaynaklandığını düşünüyorum. O virüs gitmediği sürece seni rahatsız eder, kim olduğunu bilemezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı