Valorant hesabım kaç TL eder?

Vallaha bilmiyorum, sallıyorum 600 eder gibi gibi.
Satma, çünkü hesap mükemmel.
Hocam farkındamısın bilmiyorum ama arkadaşın saydığı ilk 3 skin dışında diğerleri battlepass skini. Hatta galeri phantom battlepassten de ucuz. Nasıl 600 lira olabiliyor. Arkadaş bu skinleri almak için bile 600 TL yatırmamıştır.

Hocam farkında mısın bilmiyorum ama arkadaşın saydığı ilk 3 skin dışında diğerleri battlepass skini. Hatta galeri Phantom battlepassten de ucuz. Nasıl 600 lira olabiliyor. Arkadaş bu skinleri almak için bile 600 TL yatırmamıştır.

Salladım yazıyor fark ettiysen ve oyuna yeni başladım fiyatları bilmiyorum.

Örnek olarak benim hesabıma başka bir şehirde yaşayan kuzenim giriş yapsa bu da ban sebebi olmaz mı?
Olur hocam. İsterse babanız olsun. Sizin hesabınıza sizden başka kimse giremez. Girerse bu hesap satışı veya Elo boost olarak algılanır. Eğer belli bir rankı varsa.

Salladım yazıyor fark ettiysen ve oyuna yeni başladım fiyatları bilmiyorum.
''MÜQ'' yazdığınız için bayağı biliyormuş gibi gözüküyorsunuz. Neyse boş verin.

Olur hocam. İsterse babanız olsun. Sizin hesabınıza sizden başka kimse giremez. Girerse bu hesap satışı veya Elo boost olarak algılanır. Eğer belli bir rankı varsa.
Hesabın sorumluluğunun hesap sahibine ait olduğunu duymuştum. Fakat ne bileyim, ikincil bir hesabım olsa orada farklı karakterler mainleyip, aim falan geliştirip tekrar ana hesabıma girsem bu da ban sebebi sayılmaz mı? Bunu ben dahil yapan bir çok insan vardır illaki.

Hesabın sorumluluğunun hesap sahibine ait olduğunu duymuştum. Fakat ne bileyim, ikincil bir hesabım olsa orada farklı karakterler mainleyip, aim falan geliştirip tekrar ana hesabıma girsem bu da ban sebebi sayılmaz mı? Bunu ben dahil yapan bir çok insan vardır illaki.
Hocam yan hesap açıp ana hesabınız da oynadığınız gibi oynayıp kasarsanız bu ban sebebi değil. Ama yeni hesap açma amacınız düşük elodakileri trollemek ise bu yasaktır. Ama pek ban yiyeni görmedim smurften. Siz yine de yapmayın bence.

Hocam yan hesap açıp ana hesabınız da oynadığınız gibi oynayıp kasarsanız bu ban sebebi değil. Ama yeni hesap açma amacınız düşük elodakileri trollemek ise bu yasaktır. Ama pek ban yiyeni görmedim smurften. Siz yine de yapmayın bence.
Siz beni anlamadınız. Oyunda iki hesabımız olsun; biri ana hesap, diğeri ise arada girdiğimiz ikincil bir hesap. O ikincil hesapta aim geliştirip, farklı çarlar mainleyip, kısacası oyun tarzımızı değiştirip ana hesabımıza tekrar giriyoruz. Oyun stilimiz vs. çok farklı. Riot bunu hesaba bir başkasının girişi ve elo boost olarak algılayamaz mı? @Camila Hocam bütün oyun tarzımızın vs. kayıt altında olduğunu, olası bir farlılıkta Riot'un hesap satışını tespit ettiğini söylemişti.

Siz beni anlamadınız. Oyunda iki hesabımız olsun; biri ana hesap, diğeri ise arada girdiğimiz ikincil bir hesap. O ikincil hesapta aim geliştirip, farklı çarlar mainleyip, kısacası oyun tarzımızı değiştirip ana hesabımıza tekrar giriyoruz. Oyun stilimiz vs. çok farklı. Riot bunu hesaba bir başkasının girişi ve elo boost olarak algılayamaz mı? @Camila Hocam bütün oyun tarzımızın vs. kayıt altında olduğunu, olası bir farlılıkta Riot'un hesap satışını tespit ettiğini söylemişti.
Aynı cihazdan olduğu sürece hiçbir sıkıntı yok. İsterse öbür dünyadan başka biri gelsin oynasın. Aynı bilgisayardan olduğu sürece kimse sizi banlayamaz. Bunun tespit edilmesi imkansız. Ama farklı bir PC'den girerse başka biri o zaman işler değişir.

2 tane hesaptan bir şey olmaz, onun verileri ayrı tutulur. Sorun yaşamazsınız o konuda.
Bu arada linki atayım, eloboost kısmına iyice bakabilirsiniz. Hesap satışı ile benzer bir konu sonuçta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı