Valorant hesabım ne kadar eder?

157134

Kilopat
Makaleler
3
2. bölüm, 2. sezon Altın 2 olarak bitirilmiştir. Güncel rank Altın 2. İçinde 600 VP ve 70 Radyanit var. Skin olarak Galaksiler arası Ghost açık. Yeni savaş biletinde 14. seviye (bilet alınmamıştır). Oyun başlangıcında standart olarak gelen ajanlar hariç Reyna ve Astra açık. Raze'de açılmak üzere kontratta 5. seviyedeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Riot'un kullanıcı sözleşmesine göre hangi oyun olduğu fark etmez hesap alıp satmak yasaktır."

Skinlerin VP ederinin %30 indirimli halini hesaplayıp bir fiyat belirleyebilirsin. Altın rank için ekstra para ödeyecek biri var mı bilemiyorum. Hesap satışı önermiyorum.

Yasaktır diyor fakat ilgilenmiyor bile. Hem nasıl satılıp satılmadığını anlayabilir ki?

Hocam çok karışık anlatmışsınız direk ekran görüntüsü koysanız daha basit olurdu.
Koyarım işim bitince.

"Riot'un kullanıcı sözleşmesine göre hangi oyun olduğu fark etmez hesap alıp satmak yasaktır."

Skinlerin VP ederinin %30 indirimli halini hesaplayıp bir fiyat belirleyebilirsin. Altın rank için ekstra para ödeyecek biri var mı bilemiyorum. Hesap satışı önermiyorum.
Yani satış yapsam anlayabilir mi? Zaten hesapta ki skini para ile almadım Astra'yı 10 level yaptım öyle geldi. Hesapta para eden 600 VP sadece bu şekilde bakınca. 20 TL' ye satsam bile benim için iyidir.

Yasaktır diyor fakat ilgilenmiyor bile. Hem nasıl satılıp satılmadığını anlayabilir ki?
Aslında ilgileniyor. Öncelikle hesap satışının yasak olmasının temel sebebi Valorant ve LoL'ün rekabetçi oyunlar olması. Düşük liglerde ki oyuncular, yüksek ligli hesaplar satın alarak kendilerine bir bakıma boostlatmış oluyorlar. Bunu tespit etmek çok zor olabilir ancak imkansız değil.

Yetenek seviyeleri kıyaslanıyor, sık kullanılan IP adresleri takip ediliyor. Ciddi bir sapıtma olduğunda hesap incelemeye alınıyor. Konuşma şekli, tuş ısı haritası, oyunu oynama tarzı vb vb her şey takip ediliyor. Aykırılık tespit edildiğindeyse hesap uzaklaştırılıyor. Tekrar söylediğim gibi bunu tespit etmek çok zor ancak imkansız değil. Riot Games'in daha öncesinde bu tarz hesapları kapatmışlığı var.

2. bölüm, 2. sezon altın 2 olarak bitirilmiştir. Güncel rank altın 2. içinde 600 VP ve 70 radyanit var. Skin olarak galaksiler arası Ghost açık. Yeni savaş biletinde 14. seviye (bilet alınmamıştır). Oyun başlangıcında standart olarak gelen ajanlar hariç Reyna ve astra açık. Raze'de açılmak üzere kontratta 5. seviyedeyim.

Sadece rankı için 10-15, kostüm yok bir şey yok, çok değerli değil. Hatta 10 liraya satarsanız şükredin.

Riot Games oynadığın oyunda ortalama kaç kere sağ Click bastığını, hangi cihazdan ve IP'den hangi sıklıklarla girdiğini vb şeyleri biliyor buna göre oyuncu profili çıkarıyor. Her yılın belli dönemlerinde (LoL'de sezon arası dönemdi) alım satım yapılan hesaplar banlanıyor. Çok arkadaşım var hesabını 1 2 maçlık veripte ban yiyen. Nereden anlayacak dememek lazım koskoca şirket sonuçta.

Geri
Yukarı