Valorant hesabım ne kadar eder?

alitility

Hectopat
Makaleler
12
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Hesap içeriği şu şekilde;

• 3 tane Battle Pass.
  • Yağmacı Vandal.
  • Ejder Vandal.
  • İyon Phantom.
  • Köken operatör.
  • İyon bucky.
  • Protokol sheriff.
  • Fatih ghost.
  • Asil Odin.
  • Rgx kelebek.
  • Özel harekat spectre.
  • Ufkun sınırı seti.
  • Yağmacı 2 seti.

Rank Gold 2, hesap 100 level, mmr orta, e-posta vs her şey benim kayıtlı, hesabımı ve laptopumu satıp sağlam bir bilgisayar alıp sıfırdan başlamak istiyorum, hesaba 3451 TL yatırıldı.

Son düzenleyen: Moderatör:

• 3 tane Battle Pass.
  • Yağmacı Vandal.
  • Ejder Vandal.
  • İyon Phantom.
  • Köken operatör.
  • İyon bucky.
  • Protokol sheriff.
  • Fatih ghost.
  • Asil Odin.
  • Rgx kelebek.
  • Özel harekat spectre.
  • Ufkun sınırı seti.
  • Yağmacı 2 seti.

Rank Gold 2, hesap 100 level, mmr orta, e-posta vs her şey benim kayıtlı, hesabımı ve laptopumu satıp sağlam bir bilgisayar alıp sıfırdan başlamak istiyorum, hesaba 3451 TL yatırıldı.
800tl den aşağı fiyatta satmanı önermem yazık olur hesabına.
Dalga geçtiysen sorun var. Geçmediysen ciddiysen daha büyük sorun var.

• 3 tane Battle Pass.
  • Yağmacı Vandal.
  • Ejder Vandal.
  • İyon Phantom.
  • Köken operatör.
  • İyon bucky.
  • Protokol sheriff.
  • Fatih ghost.
  • Asil Odin.
  • Rgx kelebek.
  • Özel harekat spectre.
  • Ufkun sınırı seti.
  • Yağmacı 2 seti.

920'ye sat.

Normalde yatırılan paranın 1/3'ü kadar fiyat istenmesini tavsiye ederim fakat hesabınız dolu. Tutar biraz yüksek kaçıyor ve illegal bir satış için bu kadar para vermek istemeyebilirler. Dolayısıyla ilk başta 1000-1100 TL gibidir tutar düşünün fakat duruma göre 800'lere kadar düşebilirsiniz. Tavsiyem satmamak çok daha karlı ama lazımda mecbur.

• 3 tane Battle Pass.
  • Yağmacı Vandal.
  • Ejder Vandal.
  • İyon Phantom.
  • Köken operatör.
  • İyon bucky.
  • Protokol sheriff.
  • Fatih ghost.
  • Asil Odin.
  • Rgx kelebek.
  • Özel harekat spectre.
  • Ufkun sınırı seti.
  • Yağmacı 2 seti.

Valorant hesap alım ve satım yasaktır.

Valorant hesap alım ve satım yasaktır.

Yasak değil, sorun olduğunda desteklenmeyen bir şey.

Normalde yatırılan paranın 1/3'ü kadar fiyat istenmesini tavsiye ederim fakat hesabınız dolu. Tutar biraz yüksek kaçıyor ve illegal bir satış için bu kadar para vermek istemeyebilirler. Dolayısıyla ilk başta 1000-1100 TL gibidir tutar düşünün fakat duruma göre 800'lere kadar düşebilirsiniz. Tavsiyem satmamak çok daha karlı ama lazımda mecbur.

Evet bu kadar düşük tutarlara satılıyor ise satmaya değmezmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasak değil, sorun olduğunda desteklenmeyen bir şey.
Hesap alışverişi hem alıcıyı hem de satıcıyı, yani herkesi olumsuz yönde etkileyen kural dışı bir aktivitedir. Bunun sebebi epey basit: Hesap alışverişi Kullanım Koşullarına aykırıdır ve bütün topluluğumuzu tehlikeye atar. Dolayısıyla söz konusu hesaplar nihayetinde askıya alınır.

Mizahını başka yerde yaparsın.

Hesap alışverişi hem alıcıyı hem de satıcıyı, yani herkesi olumsuz yönde etkileyen kural dışı bir aktivitedir. Bunun sebebi epey basit: Hesap alışverişi kullanım koşullarına aykırıdır ve bütün topluluğumuzu tehlikeye atar. Dolayısıyla söz konusu hesaplar nihayetinde askıya alınır.

Daha önce dolandırıcılık olmadan satılan bir hesabın kapandığını hiç görmedim, bilgi için teşekkürler satmamak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı