Valorant hesabım ne kadar eder?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
1669312348657.png

Arkadaşlar selam Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. İçinde 1 savaş bileti, Phantom'da ve Vandal'da delipop skini var. Rankım düşük, gümüş 1, tekrar başladım. Sizce hesabım ne kadar eder? Gamsatış'ta satışa koyup oradan başka bir hesap almak istiyorum.

Eki Görüntüle 1583266

Arkadaşlar selam Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. İçinde 1 savaş bileti, Phantom'da ve Vandal'da delipop skini var. Rankım düşük, gümüş 1, tekrar başladım. Sizce hesabım ne kadar eder? Gamsatış'ta satışa koyup oradan başka bir hesap almak istiyorum.

Çok fazla bir şey etmez hocam 300 TL veya biraz daha üstü yatırılmış maksimum hesap satıp almada çoğunlukla yarı fiyatı oluyor ve rankıda düşük maksimum 160'a alınabilir tabii alacak varsa.

Eki Görüntüle 1583266

Etmez para benim hesap 260 level ejder ve bir sürü hesap var 200e zar zor satılır bu ülkede.

Nasıl yani geri çekilebilir?

Evet Delipop Vandal'ın fiyatları normalde bu ama insanlar neden hesap satın alıyor dersiniz normal fiyatından lat ve kat dah ucuza aynı fiyata alacaksa neden alsınki sizden adam mağazada 2-3 ay bekler istediği skinleri aynı fiyata daha güvenilir bir şekilde alır o yüzden normalden az fiyata satılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı