Valorant hesabıma başkası giriyor

Myth123

Femtopat
Daha fazla  
Son 5 gündür oyuna girmiyordum. 5 gün sonra oyuna girdim ve ben girmediğim halde maçlar atılmış, başkaları arkadaş eklenmiş. Hiç kimseye vermedim şifremi (internet kafede bile girmedim hesaba). Nasıl olabiliyor bu? Hesabımın şifresini ve mail adresini değiştirdim ama hala içimde bir korku var. Sizce hesabıma başkaları girmeye devam eder mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son 5 gündür oyuna girmiyordum. 5 gün sonra oyuna girdim ve ben girmediğim halde maçlar atılmış, başkaları arkadaş eklenmiş. Hiç kimseye vermedim şifremi (internet kafede bile girmedim hesaba). Nasıl olabiliyor bu? Hesabımın şifresini ve mail adresini değiştirdim ama hala içimde bir korku var. Sizce hesabıma başkaları girmeye devam eder mi?

Şifreyi ve maili değiştirip hala korkanı ilk defa görüyorum :D

Şifreyi ve maili değiştirdiyseniz sorun kalmamıştır.
Belki keylogger yemiş olma ihtimalinize karşın Kaspersky ile tarama yapın. Ücretsizi işinizi görecektir.
Eğer virüs çıkarsa şifre ve mailinizi tekrar değiştirin.
Mail şifreniz oyununki ile aynıysa onu da değiştirmekte fayda var.

Bilgisayarınıza art niyetli kişiler tarafından yönetilen virüsler bulaşmış olabilir. Malwarebytes'i indirip, tarama başlatın. Tarama esnasında güncellemeleri kontrol ettikten sonra bilgisayarınız ile olan ağ bağlantısını kesin ve taramanın bitmesini bekleyin. Eğer virüs çıkar ise karantinaya alıp, karantinadan silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı