Çözüldü Valorant hesabına erişim sağlanamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Bugün içerisinde diğer hesabımın e-posta ve şifre değiştirme işlemlerini hallettim. Onayladım mail adresime gelen e posta değişikliğini. Şifremi de doğru yazdığımdan emindim onaylandı dedi hem şifre hem de e-posta için. Fakat hesabıma giriş yapmaya çalıştığımda kullanıcı adı veya şifrenin yanlış olduğunu söyledi. Binlerce kez değiştirmeye çalıştım kurtarmaya çalıştım ama fayda etmedi. Hesap kurtarma sekmesinden bilgileri doğrulamak istediğimde hesabın oluşturulma tarihini, doğum tarihini, oyun içi etiketimi vs. sordu bunları bilmiyorum. Hesabı oluştururken doğum tarihini hızlı doldurmak için bakmadan girdim. Hesabımda 1300 kadar VP vardı. Hesabımda bir sürü skin vardı fakat erişim sağlayamıyorum. Aşağıda mail geldiğine dair SS de var, ne yapmam gerekiyor sizce?

Ekran görüntüsü 2021-06-15 152853.png

Çözüm
En kolay iş ne olursa olsun oyuncu destek ekibine yaz max 4 gün içinde hesabına erişimin yenilenir.
En kolay iş ne olursa olsun oyuncu destek ekibine yaz max 4 gün içinde hesabına erişimin yenilenir.
hesabın benim olduğuna dair doğum tarihi, kullanılan mailler, yapılan işlemlerin faturaları, oluşturulma tarihi vs. soruyolar. hiçbirisini hatırlamıyorum nasıl alabilirim?

Konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın, hesabın ilk Mail'ini buldum fakat Mail'e erişimim yok. Hesabı yine de kurtarabilir miyim?

Bence var olan tüm hesaplarını vereceğim linke gir. Daha sonra gelen Mail'de giriş yaparken kullandığın kullanıcı adın gözükür. Eğer girdiğin Mail'e dair herhangi bir hesap yoksa zaten sana mail gelmez. Gösterdiğin fotoğrafta bu hesapla Riot Games'e kayıtlı olduğun anlaşılıyor. Riot Account Recovery
Ayriyeten aklıma geldi de söylemek istedim. Acaba oyundaki adınla giriş yaptığın kullanıcı adını karıştırmış olma ihtimalin var mı? Çünkü sadece hesabını ilk oluşturduğunda girdiğin ad ile giriş yapabilirsin, oyundaki adınla giriş yapamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı