Valorant hesabının geri alınması

2 WOOP

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 5-6 ay önce Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Hesabı düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün giriş yapmaya çalıştım fakat olmadı, satın aldığım kişi hesabı geri çekmiş. Itemsatış'a mesaj attığımda suç duyurusunda bulunursam satıcının bilgilerini paylaşabileceklerini söylediler. Sizce dava açsam sonuç çıkar mı?

Yaklaşık 5-6 ay önce Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Pazar Yeri ve Epin Sitesi | İtemsatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Hesabı düne kadar sorunsuz bir şekilde kullanıyordum. Dün giriş yapmaya çalıştım fakat olmadı, satın aldığım kişi hesabı geri çekmiş. Itemsatış'a mesaj attığımda suç duyurusunda bulunursam satıcının bilgilerini paylaşabileceklerini söylediler. Sizce dava açsam sonuç çıkar mı?
Bence boşa dava açmış olacaksınız çünkü suç sizde. Niye kendi hesabınızda oynamak yerine bilinmedik hesaplar alıyorsunuz?

Çıkar. Suç duyurusunda bulunun.

Sorun çıkarabilir Riot hesap satışına izin vermiyor normalde diye biliyorum.

Buyurun.
1618754231135.png

Çıkmaz, hatta hesap sahibi haklıdır. Riot'a göre hesap alım satımı yasak.
1618754373709.png

Geri
Yukarı