Valorant hesap alınırken nelerere dikkat edilmeli?

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar, Valotant skinli hesap almayı düşünüyorum. Alacaksan mailli alacağım yoksa çalıntı olma ihtimali çok yüksek oluyor. Öneriniz var mı? Ve ne türlü alırsam çalıntı çıkmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Valotant skinli hesap almayı düşünüyorum. Alacaksan mailli alacağım yoksa çalıntı olma ihtimali çok yüksek oluyor. Öneriniz var mı? Ve ne türlü alırsam çalıntı çıkmaz?
Hocam hiç bulaşmayın, sonra hesap elden gider hiçbir şey yapamazsınız.

Arkadaş satış sonrası hesabının çalındığını Riot'a bildirebilir. Ona sorulan sorulara da eksiksiz yanıt verirse (ödeme yapılan kart bilgisi, fatura bilgisi, hesabın açılış tarihi ile ilgili bilgi, ilk alınan eşya vb) mail senin üstüne olsa dahi geri alma imkanı var. Bir oyunda hesap satışı yasaksa yasaktır. Yapmanızı önermem. O zararlı çıkmaz, siz çıkarsınız. En kötü ihtimalle hesap kullanımı dışı kalır.

Doğrulanmamış hesaplar dışında hiç bir hesabı satın alma.
En az +50 başarılı satış, 0 başarısız satışı olan satıcılardan al.
İlk ve son maçların ne zaman atıldığını sor, SS iste. Mağazanın yorumlarına bak.
Satılmış ilanlarına bakmayı unutma genelde Steam key ile başarılı satışlarını yükseltmeye çalışırlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, valotant skinli hesap almayı düşünüyorum. Alacaksan mailli alacağım yoksa çalıntı olma ihtimali çok yüksek oluyor. Öneriniz var mı? Ve ne türlü alırsam çalıntı çıkmaz?

Eğer inadına ben hesap alacağım diyorsanız hesap satın alma rehberini okuyun. Ki bence satın almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı