Valorant hesap değeri

Espoir

Decapat
Yer
26.357896, 127.783809
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben hesabımı satmayı düşünüyorum fakat fiyat bilgim yok. Anlayan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Hesapta;
2. kısımın 3 Battle Pass'ini de alıp tamamladım.
Asil Vandal.
Asil Phantom.
Oni Guardian.
Delipop Operatör.
Kış harikası baston şeker.
Yer çekimsel Uranyum Spectre.
Yitik Classic.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Silahların seviyeleri full sadece her rengi açık değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben hesabımı satmayı düşünüyorum fakat fiyat bilgim yok. Anlayan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Hesapta;
Asil Vandal.
Asil Phantom.
Oni Guardian.
Delipop Operatör.
Yitik Classic.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Silahların seviyeleri full sadece her rengi açık değil.
Kaç tl yatırdınız bakabilirsiniz hesap yönetiminden.

Hesapta;
Asil Vandal.
Asil Phantom.
Oni Guardian.
Delipop Operatör.
Yitik Classic.

450-650TL arası. (E-pin almadıysanız fiyat değişebilir.)
Riot hesabı sattığınızı fark ederse ban atacaktır.

Riot Games'in umursadığını sanmıyorum, çok satan insan gördüm. Gün geçtikçe hesap satışı yaygınlaşıyor.

Son düzenleme:
600-800TL arası. (E-pin almadıysanız fiyat değişebilir.)

Riot Games'in umursadığını sanmıyorum, çok hesap sattım ve satan insan gördüm. Gün geçtikçe hesap satışı yaygınlaşıyor.
Hocam o kadar edeceğini ben pek sanmıyorum. O fiyata genelde Delipop Hançerli Ejder vandallı diamond hesaplar var piyasada.

Riot hesap satıcılarına ban atmıyor. Kaç hesap sattım hiç bir şey olmadı. Şikayetçide olmadılar.
Riot milyonlarca hesabı aynı anda denetleyemeyeceği için, modem reset atınca ip değiştiği için ban atmayacaklardır. İsterlerse bir şey tasarlayıp anakart üzerinden ban atarlar. Benim arkadaşım hile açtığı için oyundan direk ban yedi. Hesabına ben girebiliyorum fakat kendisi Valorant'a başka bir hesap, benim veya bir başkası tarafından açılmış hesaba giriş yapamıyor. Kısaca gelirsek. Valorant hesap satışlarına report gelirse log bakıp ban atıyor. Bu işi yapan arkadaşım hesap sattığı kişinin eline hesap geçince hesabı kapanmış ve parayı geri istemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı