Valorant hesap güvenlik nedeniyle kilitlendi

Spartacus 58

Decapat
Dün hesabıma girdiğim de bu görsel ile karşılaştım durduk yere hesabım kilitlendi şahsi hesabım ve para yatırdım ticket attım tüm bilgileri verdim sizce açılır mı veya başka bir sebep mi var?

D93E4095-08F7-4A31-8115-8602EA530606.jpeg

Hesabına başkası girmiş olabilir. Bende aynı sorunu yaşadım. Hesabım çalınmıştı ticket attım 2 hafta gibi bir süre zarfında adım adım hesabımı kurtardılar. Biraz uzun sürdü. Ama hesap sana aitse onlara sadece senin bildiğin ilk açtığın ajan gibi mesela bilgiler vererek hesabın senin olduğuna inandırman lazım. Uzun veya kısa sonunda hesabını verirler.

Başkasının girmesi çok zor zaten bütün bilgileri satın aldığım VP koduna kadar istediler verdim umarım dediğin gibi olur ve hesabım geri verilir.

Merhaba. GameSatış üzerinden satın aldığım hesapta başıma geldi bu olay. Bilet falan attım Riot'a acaba çözülebilir mi? Daha dün almıştım hesabı, bugün kilitlendi. 300 TL'ye aldım bir de. Acaba satıcının dolandırıcı olma ihtimali var mı?

Merhaba. GameSatış üzerinden satın aldığım hesapta başıma geldi bu olay. Bilet falan attım Riot'a acaba çözülebilir mi? Daha dün almıştım hesabı, bugün kilitlendi. 300 TL'ye aldım bir de. Acaba satıcının dolandırıcı olma ihtimali var mı?
Dostum aynısını bugün başıma geldi. GameSatış'tan aldım 2 gün oldu, maksimum 3 kez girdim oyuna anlamadım birden çıktı. 200TL'e aldım ben de. Bakalım göndereceğim, umarım olur. Satıcı ile görüştüm, onun aldığı kişiyle iletişime geçeceğim.

1618176707529.png

Dün hesabıma girdiğim de bu görsel ile karşılaştım durduk yere hesabım kilitlendi şahsi hesabım ve para yatırdım ticket attım tüm bilgileri verdim sizce açılır mı veya başka bir sebep mi var?

Eki Görüntüle 910228
Düzeldi mi?

Aşırı saçma yayın yapıyorum hiç hile kullanmadım her oyun mvp ve 25+ kill alıyorum report olabilir mi bilmiyorum ama ben sonuçta hesaba para yatırdım ve daha bir gün önce delipop aldım görünce sok oldum hesabımı doğrulamamışsım sanırım çünkü e posta kontrol ettim gelmiş ama ben doğrulamamıştım ondan olabilir ticket attım ayrıntılı şekilde bilgileri verdim düzelmez ise
yazik olur.
[/noldu son durum nedir acaba geri dönüş yapıldı mı hesabınız açıldı mı ]

Çalıntı kartla RP/VP alıyorlar. Olay anlaşılınca Riot RP/VP alınan hesabı kilitliyor. Hesaba illegal yoldan aldığın VP kadar, diyelim 300 VP alındı, 300 VP'lik kodu desteğe veriyorsun hesabını açıyorlar. Bu yüzden ucuz satan yerlerden uzak durun. %2-3 değil de %20-30 indirimle satıyorsa.
Onun dışında, zaten hiçbir firma hesap satışını onaylamıyor. Riot da onaylamıyor. Hesabınız muhtemelen açılmayacak. Riot dediğine göre LoL'de hesap paylaşımı tesbiti için oyunda kaç kere tıkladığınızı bile sayıyormuş. Diyelim bir oyunda 500 kere tıkladın, birinde 2000 (yüksek lig oyuncuları daha çok tıklıyor, biraz saçma çok gereksiz tıklıyorlar) bunu sistem fark ediyor. Ama bu sistemin çalıştığını düşünmüyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı