Valorant hesap satımı

@Rasim Kayrak Valorant'ta hesabım 550 TL'lik skin toplamda ve immortal ranklı 3 sezon immortal bitirmiş beta hesabını satabilir miyim?

Hesabın görsellerini görebilirsin daha iyi bir inceleme yapabilirim. Beta hesabı olması fiyat artışı sağlayabilir ancak beta hesabı olmasına değer biçecek kişi sadece antikacı gibi biri olur. Eğer karşı tarafta beta hesabına değer biçecek bir izlenim alırsanız pazarlık önlemek için kullanabilirsiniz beta hesabı olma avantajını. Hesabın League of Legends'ı var mı? Var ise durumu nedir?

Hesabın görsellerini görebilirsin daha iyi bir inceleme yapabilirim. Beta hesabı olması fiyat artışı sağlayabilir ancak beta hesabı olmasına değer biçecek kişi sadece antikacı gibi biri olur. Eğer karşı tarafta beta hesabına değer biçecek bir izlenim alırsanız pazarlık önlemek için kullanabilirsiniz beta hesabı olma avantajını. Hesabın League of Legends'ı var mı? Var ise durumu nedir?

Hesabın League of Legends'i var ama çok az oynadım yani paraya değecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İstersen Discord hesabımı ekle oradan konuşalım? Gokiswff#3440

Hesabın League of Legends'i var ama çok az oynadım yani paraya değecek bir şey olduğunu sanmıyorum. İstersen Discord hesabımı ekle oradan konuşalım?

Burası iyi diğer insanlarda görür tahmini fiyat biçebilirler. Çok oynamadıysanız sıkıntı olmaz ancak bence kötü bir hesap olması hiç hesap olmamasından daha kötü:(. LoL'ün derecesi var mı?
Bir de fotoğrafları atabilir misiniz?

Burası iyi diğer insanlarda görür tahmini fiyat biçebilirler. Çok oynamadıysanız sıkıntı olmaz ancak bence kötü bir hesap olması hiç hesap olmamasından daha kötü:(. LoL'ün derecesi var mı?
Birde fotoğrafları atabilir misiniz?
Lol hesabının leveli 10 12 civarı çok az sanmıyorum değeri olacağını.Valorant hesabının skinlerini atıyorum hemen.
1619886830580.png

1619886896618.png
61 tane sahip olunan kart var bir de 2 adet Battlepass.

LoL hesabının Level'i 10 12 civarı çok az sanmıyorum değeri olacağını. Valorant hesabının skinlerini atıyorum hemen.
Eki Görüntüle 1002104
Eki Görüntüle 100210661 tane sahip olunan kart var bir de 2 adet battlepass.

Hem ayırdığınız Valorant Point'i çok kullanılmayan silahlara vermeniz hem de topluluk tarafından çok sevilmeyen bir bıçak almanız büyük bir dezavantaj maalesef. İki farklı site hesabı ile iki farklı ilan açın. İlanlar aynı sitede olmasın. Bir ilanda ürünlerin nadir olduğunu ve çoğu kişide bulunmadığını, ikinci ilanda avantajları öne çıkararak skinleri gizlemeye çalışmayı deneyin. 500 lira pahalı olan siteye, 400 lira ucuz olan siteye koyun. İyi satışlar.

O kadar yetenekli olabileceğimi sanmıyorum hayatımda ilk defa bir hesap satıyorum ve daha satmak için site bile bilmiyorum o yüzden bu foruma yazdım.

Geri
Yukarı