Valorant hesap satmak mantıklı mı?

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir Valorant oynayan biriyim. Vakti zamanında da birkaç skin aldım hesabıma. Uzun süredir de bu skinlerle oynuyorum. (Delipop Vandal, Işık Muhafızı Vandal, Anomali Phantom, Asil Phantom, Işık Muhafızı Operatör, Fatih kılıç ve 2 tane bp). Fakat bu skinlerden sıkılmaya başladım. Her seferinde de para yatırmak istemiyorum. Smurf hesabım ile main rankım hemen hemen aynı. Sizce main hesabımı satıp gelen parasıyla smurf hesabımı dizmeli miyim yoksa gereksiz bir uğraş mı olur? Ya da smurf hesap ile uğraşmadan takasa girmek ne kadar mantıklı ve güvenli?

Son düzenleme:
Normalde hesap satmak yasak. Riot bunu fark ederse hesabı banlar. Eğer hesabı elden çıkarmak istiyorsanız takas yapmayın hesabı satın.
Ben 2 kere sattım zamanında. Gece pazarından skini ucuza alıp hesabı kasıyordum.

Hesap satınca elinize geçen para git gide azalacak. Çünkü mesela 500TL değerinde para yatırdığınız hesabı max. 350TL satabileceksiniz. Yine de siz bilirsiniz tabii.

Alakası yok. Mesela Fortnite oyununda zamanında 10 dolara aldığın Battle Pass'lı hesabı şu an 100 dolara bile satabilirsin.
Evet öyle.

17 sezon önceki skine sahip ise o zaman 10 dolar yatırılmış hesap şuan 100 dolar satılabilir (sayıları örnek amaçlı verdim)

Selam discorddan kısa süreli tanıştığımız birinden hesabı alacağım ve yabancılara satacağım paranın bir kısmını o bir kısmını kendime alacağım. Ayrıca 13 yaşındayım ilk defa kart çıkarttıracağım başıma bir iş gelir mi

Selam Discord'dan kısa süreli tanıştığımız birinden hesabı alacağım ve yabancılara satacağım paranın bir kısmını o bir kısmını kendime alacağım. Ayrıca 13 yaşındayım ilk defa kart çıkarttıracağım başıma bir iş gelir mi?

Gelir Discord Instagram vesaire yerlerde alım satın takas yapma 2 kere dolandırıldım yasal olmadığı için geride alamazsın

Yeni konular

Geri
Yukarı