Valorant hile açmadan sınırsız ban yedim

Mustea

Decapat
Daha fazla  
Oyun çıktığı zamandan beri her bölüm her sezon oynadığım ve yaklaşık 1500TL yatırdığım Valorant hesabım 3. parti yazılım kullanımı nedeniyle kalıcı uzaklaştırıldı. Kesinlikle hile kullanmadım. Sadece Valorant'ta değil başka hiçbir oyunda hile veya hileye benzer bir program, yazılım kullanmadım. Bilgisayarıma bilinmeyen sitelerden bilinmeyen programlar da indirmedim yeni format atmıştım hatta. Sadece Discord, Steam gibi uygulamalar ve oyunlar var neden ban yediğimi anlamadım. Hesabın KDA'ları da normal. Her oyunda 30 vuran birisi değilim Valorant'ı çok tryhard oynamıyorum normal skorlarım var ve son zamanlarda da oyuna pek girmiyordum. Destek attığımda hesabını inceledik hesaba artık yapacak bir şey yok bundan sonraki desteklerde otomatik kapanıaaktır dediler şaka gibi gerçekten. Valoran destek dışında bir yolu var mıdır? Miller hile açıp hesabını açtırıp açtırıp oynuyor ben çıktığından beri oynadığım 1500 TL yatırdığım hesabıma erişemiyorum. Bunun bir yolunu bilen var mı? Varsa, yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabını başkasıyla paylaştıysan, başka bir oyunun hilesini yüklediysen veya internet kafe vb. ortamlarda hesabını açık bıraktıysan ban yeme olasılığın çok yüksek.

VPN kullandıysanız belki olmuş olabilir o IP 'den biri hile açmıştır kullandınızmı VPN?

Bende aynısını yaşadım ve ticket attım. 9-10 soru sordular hesapla alakalı, ben elimden geldiğince cevap verdim ama bu hesabın bana olduğunu kanıtlayamadım.

Hesabını başkasıyla paylaştın mı? Veya hesabınla başka bir PC'den giriş yaptın mı? Internet cafe vb.
Sadece 1 arkadaşım da var hesabım o da sadece valorant oynayan birisi hile veya hileye benzer bir yazılım yok bilgisayarında şahsen biliyorum.

VPN kullandıysanız belki olmuş olabilir o IP 'den biri hile açmıştır kullandınızmı VPN?
Hayır hiç VPN'le oynamadım.

Sadece 1 arkadaşım da var hesabım o da sadece valorant oynayan birisi hile veya hileye benzer bir yazılım yok bilgisayarında şahsen biliyorum.
Bu sebeple baş yemiş olabilirsin, arkadaşın bilgisayarında hile tarzı veya Vanguard'ın istemediği bir yazılım olabilir.

Bu sebeple baş yemiş olabilirsin, arkadaşın bilgisayarında hile tarzı veya Vanguard'ın istemediği bir yazılım olabilir.
Kendisinin bilgisayarını kullandığım için biliyorum zaten valorant, csgo oynayan birisi başka bi işi olmuyo bilgisayarda. Mantıken onun bilgisayarı yüzünden hesabım ban yemiş olsa kendi hesabı da yemez mi? en son 1 hafta önce hesabıma girmişti kendi hesabını aktif olarak kullanıyor sorun yok.

Geri
Yukarı