Valorant hile kullanmadığım halde kalıcı ban yedim

1907burak

Centipat
Merhaba arkadaşlar, 1 rekabetçi maça girdim, gayet güzel geçti ve kazandık. Sonra 2. maça girmeye karar verdim, maçın sonlarına doğru aniden karşıma "Valorant'dan uzaklaştırıldın" yazısıyla karşılaştım. Olay daha bugün oldu. Sadece şunu soracağım, tahminen ne kadar süre geçince banımı kaldırırlar?

Merhaba arkadaşlar, 1 rekabetçi maça girdim, gayet güzel geçti ve kazandık. Sonra 2. maça girmeye karar verdim, maçın sonlarına doğru aniden karşıma "Valorant'dan uzaklaştırıldın" yazısıyla karşılaştım. Olay daha bugün oldu. Sadece şunu soracağım, tahminen ne kadar süre geçince banımı kaldırırlar?

Hile ile alakalıysa 3 ay ama küfürdense Launcher'e geldiğinizde orada yazar. Oyna yazısının üstünde.

Ticket atın hocam. Çok fazla raporladıkları için olabilir.

Eğer dediğiniz gibi haksız yere uzaklaştırma aldıysanız ticket atın, HWID ban yemiş olabilirsiniz onun açılış süresini görebilirsiniz fakat hesabın banını kaldırılacağını düşünmüyorum

İyi sosyaller!

Hile ile alakalıysa 3 ay ama küfürdense Launcher'e geldiğinizde orada yazar. Oyna yazısının üstünde.
Haklısınız söylemeyi unuttum eğer launcher'dan giremiyorsanız geçmiş olsun

Eğer dediğiniz gibi haksız yere uzaklaştırma aldıysanız ticket atın, HWID ban yemiş olabilirsiniz onun açılış süresini görebilirsiniz fakat hesabın banını kaldırılacağını düşünmüyorum.

İyi sosyaller!

Haklısınız söylemeyi unuttum eğer Launcher'dan giremiyorsanız geçmiş olsun.

Şey soracağım bir de, diyorsunuz "Launcher'dan giremiyorsanız geçmiş olsun" diyorsunuz ama, YouTube'dan baktığım videolarda bazı kişilerin banı kaldırılmış ve benim de aynı problemleri yaşamış şahıslar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam takımda hile olan vardır belki o yüzden herkese atmış olabilirler. Hatta belki karşı takımda vardır size de atmışlardır.

Çok fazla haksız yere reportladıkları için ban yemiş olabilirsin Dene çözümlerini

Yeni konular

Geri
Yukarı