Valorant HWID Ban Bir Saçmalıktır!

tospak

Femtopat
Daha fazla  
Bir de işin kötü tarafı haksız ban yediysen kimse takmıyor bilet atıyorsun bot cevaplıyor. Burada forumda haksız ban yedim diye atıyorsun millet sana hileci muamelesi yapıyor, HWID banın insanlık suçu olduğunu düşünüyorum, sonuçta hata payı diye bir şey var.

Yahu arkadaşlar, bu sistemler insanlar tarafından yazılıyor. İnsan faktörünün devreye girdiği her şeyde bir kusur, bir hata olur. Çok düşük bir ihtimal de olsa kullanılan bir donanım yazılımının hile olarak algılanma ihtimali yok mu? Çünkü atılan ban gerçekten haksız olduğunda kaldırılabiliyor.

Ayrıca kimi konuda görüyorum; nerede bir "HWID ban, VAC ban yedim" konusu, orada "İyi olmuş, hile kullandın, o sistem yanlış yapmaz"cılar. Gerçekten komedi bu tür insanlar.

Dediğim gibi, bir hata sonucu ban raporlandığında kaldırılabiliyor. Mesela "VAC ban kaldırılamaz" deniyor ama gerçekten haksızsa kaldırılabiliyor, örnekleri var.

HWID ban meselesi hakkında pek bir bilgim olmasa da söylendiği gibi, tek bir donanıma ban atılıyorsa bence saçma. Evet, mantık olarak hilecilerin önüne geçmek için güzel bir şey ama ikinci el satışlarda bu parçayı alan kişinin ilgili oyunu oynarken sorun yaşaması olası.

Bir de işin kötü tarafı haksız ban yediysen kimse takmıyor bilet atıyorsun bot cevaplıyor. Burada forumda haksız ban yedim diye atıyorsun millet sana hileci muamelesi yapıyor, HWID banın insanlık suçu olduğunu düşünüyorum, sonuçta hata payı diye bir şey var.
Abart istersen. Hatta HWID ban atanlar H*tler'den daha büyük insanlık suçu işliyor. Saçmalamayın. Ben bütün oyunlarda HWID ban olmasını isterim. Biri benim oyun zevkimi bozacaksa giremesin oyuna.

Firmalar ortak AntiCheat geliştirsin ve Windows'a gömsün bunu yoksa hileleri ve böyle saçma anti hile çözümlerine bir şey yapamayız.

Artı -1 Eksi

Geri
Yukarı