Valorant HWID ban hakkındaki yanlış bilgiler

İşletim sistemi
Windows 10

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Selamlar. Forumda yanlış bilgiler olduğunu düşündüğüm için bu konuyu açma gereği duydum. Direkt konuya giriyorum. Yaklaşık 3,5 hafta önce Valorant'tan HWID ban yedim. 2 hafta önce ban yiyen bilgisayarın ekran kartını alıp, tamamen farklı bir sisteme taktım. Ekran kartı dışında anakart, işlemci vs. her şey farklıydı. Sadece ekran kartını aldım. 2 haftanın sonuna geldim ve hala ban yemedim. Kısaca ban, ekran kartıma atılmadı. Daha önce bu konunun aynısını açtım fakat ekran kartını ilk taktığım zaman açmıştım. Orada kesin konuşmadım çünkü daha sonra bu bilgisayarın da banlanması gibi bir ihtimal vardı. Bu yüzden 2 hafta bekledim.
1. HWID ban rastgele parçalara veya parçaya atılıyor ve bu tamamen şansa bağlı.
2. Ekran kartına hiç ban atılmıyor.
Şahsen ilk seçeneği düşünüyorum. Çünkü benim yaşadığım dışında farklı örnekler de var.
Not: Hile kullanmadım.

Anakarta atılmıyor mu?
Normalde öyle olması gerek fakat forumda da gördüğünüz üzere kasa fanından tekrar ban yediğini iddia eden ve önceki bilgisayarınızdan hiçbir parça kullanmayın diyen kişiler var.

Kuzeniniz falan hile açtı herhalde.
Daha önce oynadığım bir hesapta başkası tarafından hile açıldı ve o hesap ban yedi. Fakat benim bilgisayarıma herhangi bir 3. parti uygulama veya hile indirilmedi.

Normalde öyle olması gerek fakat forumda da gördüğünüz üzere kasa fanından tekrar ban yediğini iddia eden ve önceki bilgisayarınızdan hiçbir parça kullanmayın diyen kişiler var.

Daha önce oynadığım bir hesapta başkası tarafından hile açıldı ve o hesap ban yedi. Fakat benim bilgisayarıma herhangi bir 3. parti uygulama veya hile indirilmedi.

Kasa fanından mı yiyecek? Aşırı abartılmış. Modem yüzünden de olabilir.

@Nicksizfury
Orada ''başarımız'' derken bilerek biz anlamında söyledim. Kendimden ve ilgili arkadaştan bahsettim.

Sürekli ifademi değiştirmek ile uzaktan yakından alakam yok. Aşağıda bıraktığım ekran görüntüsünden bakabilirsiniz size attığım ilk mesajdan belirtmişim. İnanmıyorsanız gidin kendiniz bakın.

Söyledikleriniz tamamen tutarsız. Ekran kartı dışında farklı bir sistemle oynadığımı ve ban yemediğimi belirttim. Ama siz ''Önceki sistemden herhangi bir parça kullanırsanız ban yersiniz'' demiştiniz? Burada zaten ben haklı oluyorum neyi savunduğunuzu anlayamadım gerçekten.

Şimdi de bana yalancı mı diyorsunuz? Daha bugün Valorant oynadım. Nasıl görmüyorsunuz? İnanmıyorsanız kanıt göndereyim.
Kasa fanından mı yiyecek? Aşırı abartılmış. Modem yüzünden de olabilir.
Benim de modemim aynı. Öyle olsaydı ben de yerdim.
Nasıl ban yediniz?
Yukarıda belirttim ama görmediniz sanırım o yüzden tekrar yazıyım. Daha önce oynadığım bir hesapta başkası tarafından hile açıldı ve o hesap ban yedi. Fakat benim bilgisayarıma herhangi bir 3. parti uygulama veya hile indirilmedi.

Başkasının hile kullandığı hesaba kendi bilgisayarınızdan girdiğiniz için hileden dolayı yasaklanmanız normal. Bunun açılması için destek ekibine bilet gönderip banınınız açılmasını isteyebilirsiniz.

Geri
Yukarı