Valorant HWID nasıl kaldırılır?

metincq

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Sorum başlıkta. Öncelikle hiçbir şekilde hile kullanmadığımı size söylemek isterim. Yeni güncelleme ile ELO boostlatanlara 90 gün ban verileceğini duyurmuşlardı. Benim de arkadaşıma hesap lazımdı, ben de hesabımı ona verdim. Hesabı demirden gümüş 3 yapmışlar. Sonra ben o hesapta tekrar bronza düştüm ve bu yüzden ban yediğimi düşünüyorum. Harddisk seri numaramı değiştirmeme rağmen VAN152 hatası alıyorum. Acaba bu ban nasıl kalkar?

Merhabalar. Sorum başlıkta. Öncelikle hiçbir şekilde hile kullanmadığımı size söylemek isterim. Yeni güncelleme ile elo boostlatanlara 90 gün ban verileceğini duyurmuşlardı. Benim de arkadaşıma hesap lazımdı, ben de hesabımı ona verdim. Hesabı demirden gümüş 3 yapmışlar. Sonra ben o hesapta tekrar bronza düştüm ve bu yüzden ban yediğimi düşünüyorum. Harddisk seri numaramı değiştirmeme rağmen VAN152 hatası alıyorum. Acaba bu ban nasıl kalkar?

Not: Bugün telefon internetimle başka bir hesaba girdim 1 maç attıktan sonra o hesapta banlandı :(

Başka bir yol aramak için konu açtım.

Not: Bugün telefon internetimle başka bir hesaba girdim 1 maç attıktan sonra o hesapta banlandı :(

Aynı HDD/SDD üzerinden girdiyseniz banlanmanız normal bir şey. Ayrıca:
HWID, hardware ID'nin kısaltmış halidir. Donanım kimliği anlamına gelmektedir. Her bilgisayara özel olan bir numaradır, yani her bilgisayarın farklı bir HWID numarası vardır. Hardware ID, bilgisayarların işlemcisi, RAM'i, HDD'si, ekran kartı gibi aklınıza gelebilecek tüm donanımların birer seri numaraları vardır.

Geri
Yukarı