Valorant HWID yasağı sonrası format atılmalı mı?

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Merhaba arkadaşlar, Valorant HWID ban yedim neden yediğimi anlamadığım halde hem de ve üst üste bilet atmama rağmen adamlar oralı olmadı. Her neyse, artık olan oldu dedim ve ban süremi sordum. 21/06/2021 tarihinde kalkacak. Peki bu banım kalkınca format atıp öyle mi yüklemem gerekiyor Valorant'ı, yoksa direkt indirip, hesap açıp devam edebilir miyim? Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim. Ayrıca Trend Micro orijinal virüs programı var ve her gün tam tarama yapıyorum. PC'de bir virüs gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet evet arkadaşlar hesabıda yeni açacağım benim sormak istediğim sürem bitince direk indireyim mi yoksa bir format atıp bilgisayara öyle mi oynayama devam edeyim güzelim hesabımda gitti vallahi 😇

Format atmanıza gerek yok diye biliyorum, banınızın süresi bittiği zaman normal bir şekilde giriş yapabilirsiniz yeni hesap kurup.

Hile kullanmıyorum kullanmadım da zaten sebebini de anlamadım çok yazıştım ama adamlar da net bir şey söylemiyor su tarihte kalkacak banın deyip duruyorlar hile konuusuna gelince yalan söylemicem bir kere sadece CS:GO'da denemek için indirdim yükledim sonra sildim sadece bu oda zaten yapamadım uğraşmadım da sonra.

Kullandığınız antivirüs programını daha önce duymadım. Kaspersky ile taratın.

Kullandığınız antivirüs programını daha önce duymadım. Kaspersky ile taratın.

Trend Micro Inc. Japonya merkezli bir bilgisayar yazılımı şirketidir. Şirket Los Angeles'ta kurulmuş olup merkezi Tokyo'nun Shibuya semtinde yer almaktadır ve Asya, Avrupa ve Amerika'da yerel merkezleri bulunmaktadır :)

Açıkcası iyi bir programdır kardeşim tavsiyede ederim :)
Format atmanızı öneririm ama ban geçmesi için değil hile veya etki eden bir yazılımın kalıntısız silinmesi için.

Vallahi benim de içimden öyle geçiyor sorayım belki başına gelen arkadaşlar varsa ise yardımcı olur dedim ama herkesin eline ağzına sağlık bilgilendirmeleri için muhtemelen atacağpım format tek üşendiğim kullandığım FL Studio producer programının yedeklerini almak uzun sürüyor o beni yorucak o kadar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı