Valorant için 144 Hz ekran almak mantıklı mı?

144 Hz'ye geçince büyü oluyor ve iyi oynamaya başlıyorsun mu demem lazımdı?
Oynayışı aynı kalıyor, oyunun akıcılığı değişiyor ama 144Hz'den 60a geri bakmadıkça bir şey fark etmez.
Kankam kafandan zorun mu var?
144 Hz'ye geçince büyü oluyor ve iyi oynamaya başlıyorsun mu demem lazımdı?
Oynayışı aynı kalıyor, oyunun akıcılığı değişiyor ama 144Hz'den 60a geri bakmadıkça bir şey fark etmez.
Hz yükseldikçe oyuncuların daha çok kill aldığı kanıtlanmış bir şey. Ötenazi lazım sizin gibiler için ya.

Bütün FPS oyunlarında yüksek Hertz monitörlerin farkı var.
Gerek hissiyat gerekse daha hızlı tepki verebilme olanağı sunuyor.
Elbette yüksek Hertz monitörler sana sadece yolu gösterir, eline kuvvet :D

Bence mantıklı değil. Sistemin de çok iyi değil sisteme yatırım yap bence.

Kanka zaten önceki yazılanlarda önden monitörü halledeceğimi yazmıştım yakın zamanda zaten PC toplayacağım RTX 3060 alıp 60 Hz monitörümün olmasını istemiyorum. Sadece monitör alacağım ve sistemim sabit 144 veriyor 165 bile verebiliyor o konuda artık daha fazla soru sormayın.

Kanka zaten önceki yazılanlarda önden monitörü halledeceğimi yazmıştım yakın zamanda zaten PC toplayacağım RTX 3060 alıp 60 Hz monitörümün olmasını istemiyorum. Sadece monitör alacağım ve sistemim sabit 144 veriyor 165 bile verebiliyor o konuda artık daha fazla soru sormayın.
O zaman alabilirsiniz. (İleride yeni sistem alacaksanız)

O zaman alın.

Merhaba ben 60 Hz ekranda Valorant oynuyorum ve çoğu pozisyonu kaçırıyorum ben 144 Hz ekran alırsam daha iyi oynayacağımı düşünüyorum fakat bilgisayarımın parçaları o kadar iyi değil özelliklerim bunlar:
i5 3470 işekmci.
HD 7870 GHz Edition ekran kartı.
B75ma E33 anakart.
4+4 8 GB 1600 MHz RAM.
Sizce mantıklımı önerilerinizi bekliyorum alacağım monitörün fiyatı da: 1329.

Selamlar, bende onursss adlı kullanıcıya katılıyorum manzaralı oyunlarda falan ( RDR2 Just Cause vb) harbiden güzel oluyor o akıcılık ama CS:GO, Valorant gibi oyunlarda aşırı fark etmiyor bende 144 Hz kullanıyorum arkadaş Killer'im 20'den 30'a çıktı demiş ama ben 144 hzli moniterde 144 Hz oynuyorum diye aylarca bilmeden 60 Hz oynamışım CS'de çünkü başlatma seçeneğine -freq 144 yazmaz isem çalışmıyormuş, öğrenip bir heyecanla yazdım. 144 Hz oynamaya başladım pek de bir şey değişmedi son diyeceğim aktif bir monitörün varsa sakın masraf etmek mantıksız yeni PC toplayanlar, monitörü almayanlar alabilir tabii sıfırdan arada o kadar fark olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı