Valorant için mouse önerisi

BurakA17

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Valorant oynayan biriyim ve mouse almayı düşünüyorum hiç oyuncu mouse u almadım ilk olacak elim orta bir boyuttadır Valorant için mouse önerir misiniz? Benim düşündüklerim Rampage Smx R27 Voyager - Rampage Shine Smx R15 - Cooler Master CM110 - bu arada bütçem 200 ama 210 220 olursa da sıkıntı olamaz.

Rampage'a falan bakma.
Elin gerçekten orta boyutta ise Logitech G102 LS, G203 LS alabilirsin.
Kendim kullanıyorum, FPS oyunları için bire bir.

https://www.hepsiburada.com/gamepower-ursa-10000dpi-usb-oyuncu-mouse-siyah-pm-HB00000C1DSS kesinlikle tavsiye ettiğim ve kullandığım bir ürün. Farenin dokusu çok güzel, kaymıyor ve terletmiyor. Sensörü gayet başarılı 1 yıldır kullanıyorum daha önce hiç sapıtmadı. Tekerleği de sorun yapmadı. Uygulaması dandik ama çok basit, her şeyi anlarsın. Tuşları, RGB aydınlatmayı ve DPI ayarını bir kere ayarlayıp kaydettikten sonra uygulamayı bir daha açmana gerek yok, fare kendi hafızasına kaydediyor. RGB kalitesi ise bu fiyata inanılmaz dedirtiyor. Çok memnunum tekrardan söylüyorum sırf markası elit değil, fiyatı ucuz diye kötü bir ürün sanma.

Logitech G102 ya da G203 alabilirsin daha iyisi yok gibi ama en iyisi vatana vs deyip bir eldiven takıp denemektir.

Son düzenleme:
Merhaba Valorant oynayan biriyim ve mouse almayı düşünüyorum hiç oyuncu mouse u almadım ilk olacak elim orta bir boyuttadır Valorant için mouse önerir misiniz? Benim düşündüklerim Rampage smx R27 voyager - Rampage shine smx R15 - Cooler Master CM110 - bu arada bütçem 200 ama 210 220 olursa da sıkıntı olamaz.

Elinin eni ve boyu kaç cm fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm ayrıca yurtdışından alma imkanın var mı oradan Türkiye'de alabileceğinden çok daha iyi fareler alabilirsin.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı