Valorant için oyun arkadaşı

gazwiez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Valorant'ta birlikte oynamak için takım arıyorum. 1 önceki hesap küfür ettiğim için kapanmıştı (adam anneme sövdüğü için karşılık verdim).
O yüzden yeni hesap açtım ve derecesiz girmem gerekiyor. Benimle oynamak isteyenler yazabilir.
Yaşım: 12.
Main: Genellikle Omen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba Valorant'ta birlikte oynamak için takım arıyorum. 1 önceki hesap küfür ettiğim için kapanmıştı (adam anneme sövdüğü için karşılık verdim).
O yüzden yeni hesap açtım ve derecesiz girmem gerekiyor. Benimle oynamak isteyenler yazabilir.

Ben şu an Valorant oynamasamda sana tavsiyem kimseye küfür etme. Sana eden olursa reportlayıp mutele. Emin ol o zaman daha iyi hissedeceksin.(bu arada bende 13'üm :D)

Kardeşim seninle oyanayabilirim. Yaşım 15, her karakterle oynuyorum ama genellikle Jett oynarım.
Ben zaten dereceli hiç kasmadım. Bunun nedeni çok fazla toxic oyuncu olması. İstersen beraber oynayabiliriz. Kimseye küfür etmem bu arada. Oyun bu zaten eğlenmeye bakalım biz.
Genellikle 9-10 civarı girip 1'e kadar oynarım.

Eğer oynamak istersen yazarsın.

Toxicsiniz büyük ihitmal :D
Toxic derken bilip bilmeden konuşma bence.
Kardeşim seninle oyanayabilirim. Yaşım 15, her karakterle oynuyorum ama genellikle Jett oynarım.
Ben zaten dereceli hiç kasmadım. Bunun nedeni çok fazla toxic oyuncu olması. İstersen beraber oynayabiliriz. Kimseye küfür etmem bu arada. Oyun bu zaten eğlenmeye bakalım biz.
Genellikle 9-10 civarı girip 1'e kadar oynarım.

Eğer oynamak istersen yazarsın.
Oynamak isterim tabii oyunda ismini bırakırsan ekleyebilirim. Bende öğlenleri girebiliyorum genellikle.

Benimde yaş 12.Çok fazla rank kasmıyorum istek at birlikte oynarız.Fakat sadece tatillerde ve hafta sonları oynarım.Nick:Captain Price #18TR

Seninle oynamak isterdim dostum amaaa valorant oynamıyorum. :D

Geri
Yukarı