Valorant için takım arıyorum

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Selamlar, öncelikle söyleyeyim rankım gümüş 1, herhangi bir arkadaş bulamamamdan ötürü rank atlayamıyorum, her zaman solo giriyorum. Yaşım 14 olgun davranırım. Daha çok 16 17 yaşındakilerle oynamayı severim toxicte değilimdir eğer gelecek varsa çok mutlu olurum Discord nickim burada ethem#7708.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, öncelikle söyleyeyim rankım gümüş 1, herhangi bir arkadaş bulamamamdan ötürü rank atlayamıyorum, her zaman solo giriyorum. Yaşım 14 olgun davranırım. Daha çok 16 17 yaşındakilerle oynamayı severim toxicte değilimdir eğer gelecek varsa çok mutlu olurum Discord nickim burada ethem#7708.

Öneri; Valorant'ın Discord sunucusuna girer isen takım arayan çok kişi görürsün iyi forumlar(ben bronz 1'im yoksa gelirdim xd)

Öneri; Valorant'ın Discord sunucusuna girer isen takım arayan çok kişi görürsün iyi forumlar(ben bronz 1'im yoksa gelirdim xd)
Orda toxicten başka birisini bulamadım o yüzden technopata geldim.Öneri için sağol ginede.
Oyundan arkadaş edinmek çok kolay aslında. Umarım kafa dengi birilerini bulursun
Bulamıyorum abi çok toxic var ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı