Valorant ilk maili olmayan hesaptan suçsuz yere dava

Baranunal

Hectopat
Daha fazla  
Bu olay arkadaşımın başına geldi. İkimiz de Valorant hesabı alıp satıyorduk fakat arkadaşım ilk maili olmayan bir hesabı sattı.
Sattıktan sonra hesabın sahibi geri almış bu olduktan sonra da sattığımız kişi bize dava edeceğim falan dedi biz de durumu anlatmaya çalıştık.
Dinlemedi, 2 gün içinde atın yoksa şikayet edeceğim dedi. Sonra bunu attı. Şimdi biz ne yapalım, bu nedir pek anlamıyorum. Parasını vereyim mi?
Herhangi bir şey olur mu?

resim_2021-05-06_005137.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olay arkadaşımın başına geldi. İkimiz de Valorant hesabı alıp satıyorduk fakat arkadaşım ilk maili olmayan bir hesabı sattı.
Sattıktan sonra hesabın sahibi geri almış bu olduktan sonra da sattığımız kişi bize dava edeceğim falan dedi biz de durumu anlatmaya çalıştık.
Dinlemedi, 2 gün içinde atın yoksa şikayet edeceğim dedi. Sonra bunu attı. Şimdi biz ne yapalım, bu nedir pek anlamıyorum. Parasını vereyim mi?

Eki Görüntüle 1009430

Adam şikayetini çekmezse dolandırıcılıktan ceza yersin adamla parayı vermek karşılığında şikayetini geri çekmesini isteyin.

Riot'a göre yasal olup olmamasına gerek yok. Sadece şikayette bulunulmuş bir dava falan yok ortada. En kötü ihtimal karakola çağrılırsınız ve sizden de dinlenir olay diye tahmin ediyorum.

Eki Görüntüle 1009430

Hesap almak yerine, kendiniz 0'dan kasın. Bunun gibi şeylerle ileride de karşılaşabilirsiniz. Sizlik bir şey yok aslında, hesabı alan kişinin suçu fakat size yıkmaya çalışıyor suçu, üzücü. Hesabı aldıktan sonra maili değiştirmedi sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı