Çözüm Valorant indirmesinin %0'da kalması

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Synxd

Hectopat
Bugün başlıktaki sorunun çözümünü göstereceğim eğer ki internetiniz de ya da oyun sunucularında herhangi bir sıkıntı yoksa bu çözümü kullanabilirsiniz.
Oyuna girdiğiniz ve bu şekilde takılı kaldığını gördünüz.

İlk başta hesabınıza giriş yapmalısınız.

resim_2022-01-17_121056.png

Sağ üstten profil logonuza tıklayın ve ayarlara tıklayın.

profil.PNG

Karşınıza çıkan yerden "onar" seçeneğine tıklayın işlem bittikten sonra sorununuz çözülmüş olacaktır.

resim_2022-01-17_121524.png

İlk çözüm paylaşımım olduğu için bazı hatalar olabilir, ben ve bu sorunu yaşayan arkadaşlarımda bu çözüm işe yaradı, umarım faydalı olmuştur iyi oyunlar.

Birçok konuda görmüştüm bu sorunu ama açıkçası oynamadığıdan oyunu ben hiiç karşılaşmadım açıkçası. Ben CS:GO oynar geçerim.

Ama işe yarayacağını düşünüyorum. Olmazsa zaten oyunu sil tekrar yükle zaten.

Hocam ben Valorant'ta silahları kontrol edemiyorum en iyisi CS:GO oynamak.

Silah tepmesinden bahsediyorum CS:GO'da biraz daha kolay geliyor bana.

Ha kişiden kişiye değişir. Açıkçası ben bu oyuna sonradan geçiş yaptım. Çoğu kişi bilmez o oyunu. Adı blockade. Minecraft CS:GO çakması bir oyun. Aim olayı olmadığından sen nereye atıyorsan oraya gidiyordu. Ayrıca haritalar Minecraft usulü blok koyulabildiği için yaratıcılığı olan bir oyun. Ama çoğunlukla oyundakiler ne yapıyor bütün yerlerdeki blokları kırıyorlar (blok havada kaldığında o blok kırılmış sayılıp yere düşüyor ve oyundan çıkıyor yani) haliyle oyun daha çok kötüleşiyor. Ama oyundakilerin çoğunluğu Rus. Rus'ları ağlatıyorum resmen oyunda. CS:GO oynunda en çok M4A1s silahını sevdim. Hele sesi çok güzel. Pi Pi piuu.

Birçok konuda görmüştüm bu sorunu ama açıkçası oynamadığıdan oyunu ben hiiç karşılaşmadım açıkçası. Ben CS:GO oynar geçerim.

Ama işe yarayacağını düşünüyorum. Olmazsa zaten oyunu sil tekrar yükle zaten.

CS ne alaka?

Sağolun. Bende de olmuştu bir ara. Çözümü kolaymış.

Geri
Yukarı