Valorant internet olmasına rağmen oluşan ağ sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
Daha önce hiç olmamıştı, bugün iki kez oldu. İlk olduğunda oyunu kapattım ve Chrome'a girdim, sorunsuz girmişti. Aynı zamanda mobilde de internet vardı. Oyunu kapatıp tekrar açtığımda düzeldi, biraz zaman sonra tekrar oluştu ve bu rekabetçi maçlarda olunca büyük sıkıntı oluyor. Oyunda iken, hiçbir şey yokken birden sağ üstte "Ağ Sorunu" beliriyor ve pingim gözükmüyor, tüm oyuncular hareketsiz kalıyor. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Riot'a ticket atınca pek umurlarında olmuyor.

Sanırım oyuncular bulundukları yerden farklı bir serverda oynadıklarında bu sorun oluyor. Az önce bir İstanbul'da birde Frankfurt'da oynadım. Frankfurt'da dediğiniz sorunu yaşadım. İstanbul oynadığım maçta 3 yabancı vardı. Sürekli düştüler.

Daha önce hiç olmamıştı, bugün iki kez oldu. İlk olduğunda oyunu kapattım ve Chrome'a girdim, sorunsuz girmişti. Aynı zamanda mobilde de internet vardı. Oyunu kapatıp tekrar açtığımda düzeldi, biraz zaman sonra tekrar oluştu ve bu rekabetçi maçlarda olunca büyük sıkıntı oluyor. Oyunda iken, hiçbir şey yokken birden sağ üstte "Ağ Sorunu" beliriyor ve pingim gözükmüyor, tüm oyuncular hareketsiz kalıyor. Çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi? Riot'a ticket atınca pek umurlarında olmuyor.
Çözbildiniz mi sorunu?

10ms pingin olsa bile gösteriyor. Oyun ile alakalı bir durum hiç bir sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı