Çözüldü Valorant kalıcı ban yeme durumu nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Bestty

Kilopat
Yer
Tardis
Daha fazla  
Merhabalar. Dün oynadığım dereceli oyunu elimde olmayan nedenlerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım. Raporladıkları için 1 gün ban yemişim. Bugün baktığımda dereceli dışında tüm modlarda banım kalkmış. Rekabetçi banının daha uzun sürmesi normal mi? Kalıcı dereceli banı gibi bir şey var mı?

Çözüm
Hayır kalıcı dereceli yasaklaması gibi bir şey yok. Bir süre dereceli giremezsiniz o kadar ama süresini bilmiyorum. 1 hafta olabilir.
Merhabalar. Dün oynadığım dereceli oyunu elimde olmayan nedenlerden dolayı yarıda bırakmak zorunda kaldım. Raporladıkları için 1 gün ban yemişim. Bugün baktığımda dereceli dışında tüm modlarda banım kalkmış. Rekabetçi banının daha uzun sürmesi normal mi? Kalıcı dereceli banı gibi bir şey var mı?
Son gelen yama ile afk kalan ve sesli sohbet banı olanlar belli bir süre ranked mod giremiyor.

Ayni durum bende de var banin ne zaman biteceği yazmıyor korkuyorum sadece kısıtlandiğım yazıyor.

Geri
Yukarı