Valorant kalıcı ban

Arkadaşlar selam.

Valorant'ta makro kullandım için kalıcı uzaklaştırma aldım. Silip yükledim 10 kere, olmadı. Sonra farklı hesaplardan denedim. Val 51 aldım. Sürekli kalıcı uzaklaştırılmışım kısacası. Hiç oynama şansım yok mu?
Ne güzel olmuş işte. Pek sorgulama. Oynama şansın yok.

At kızgını mis mis. Cızbız.

Arkadaşlar selam.

Valorant'ta makro kullandım için kalıcı uzaklaştırma aldım. Silip yükledim 10 kere, olmadı. Sonra farklı hesaplardan denedim. Val 51 aldım. Sürekli kalıcı uzaklaştırılmışım kısacası. Hiç oynama şansım yok mu?

Bilet atıp ne zaman biteciğine bak. Riot kalıcı atmıyor diye biliyorum, HWID bile olsa.

Arkadaşlar selam.

Yok kardeşim Valorant desteğe mesaj at 5 aylık cihaz banı atıyorlar. Yeni hesap kurman bir şey ifade etmez. Yeni PC alman gerek ya da paralı HWID spoofer alabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam.

O ban kalıcı değil, ticket açıp bitiş süresini öğrenebilirsin.
Hardware ID ban yediğinizden oyuna ban süresince giriş yapamazsınız ve hesabınıza elveda diyin çünkü o sınırsız uzaklaştırıldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı