Çözüldü Valorant kapanmasına rağmen arkada açık kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ata11980871

Centipat
Arkadaşlar Valorant oynuyordum daha sonrasında kapattım her şey normal gibiyken Discord'a gireyim dedim Valorant oynuyor yazıyor. Baktım görev yöneticisine Valorant açık oradan kapattım bir şüphelendim virüs falan var mıdır diye Kaspersky tam tarama temiz çıktı yaklaşık 1 aydır bilgisayara bir şey indirmedim normal mi bu?

Çözüm
Bu şu anda sizden kaynaklanan bir durum değil. Valorant bazı zamanlarda oyun içerisinden kapatsanız bile tam olarak kapanmayarak arka planda çalışmaya devam ediyor. Problem Windows 10 ve 11'de mevcut.

Görev Yöneticisi üzerinden Valorant'ı bularak görevi sonlandır yapabilirsiniz.
Bu şu anda sizden kaynaklanan bir durum değil. Valorant bazı zamanlarda oyun içerisinden kapatsanız bile tam olarak kapanmayarak arka planda çalışmaya devam ediyor. Problem Windows 10 ve 11'de mevcut.

Görev Yöneticisi üzerinden Valorant'ı bularak görevi sonlandır yapabilirsiniz.

Çözüm
Hocam bir işlem açık kaldı diye virüs olduğu sonucuna nereden vardınız? Normal bir durum, virüs ile vs. alakalı değil.

Arkadaşlar Valorant oynuyordum daha sonrasında kapattım her şey normal gibiyken Discord'a gireyim dedim Valorant oynuyor yazıyor. Baktım görev yöneticisine Valorant açık oradan kapattım bir şüphelendim virüs falan var mıdır diye Kaspersky tam tarama temiz çıktı yaklaşık 1 aydır bilgisayara bir şey indirmedim normal mi bu?
Normal aynısı bende de oluyor arada.

Bende öyle takıntı var.
Discord değil bir de görev yöneticisinde açıktı.

Hocam bir işlem açık kaldı diye virüs olduğu sonucuna nereden vardınız? Normal bir durum, virüs ile vs. alakalı değil.

Bende öyle takıntı var.

Aynen kanka, virüsün amacı Valorant kapanınca Valorant'ı açık bırakmak.(!) yaşadığınız olay Discord'un bir bugu. Hani virüs falan değil.

Discord değil görev yöneticisinde açıktı oradan kapattım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı