Valorant karakter ekranından sonra kırmızı ekran geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

eoktay

Centipat
Daha fazla  
RAM
2+2+1+1
Ekran kartı
AMD RADEON 6450
Anakart
DELL optiplex 755
İşlemci
intel i2 quad cpu
Valorant'ta oyunu açmaya çalışıyorum ve oyunun açılış ekrandan sonra bordo bir ekran geliyor ve bilgisayar yeniden başlıyor.
Arada bir mavi ekran yiyiyorum ancak oyun açılmıyor.

Valorant'ta oyunu açmaya çalışıyorum ve oyunun açılış ekrandan sonra bordo bir ekran geliyor ve bilgisayar yeniden başlıyor.
Arada bir mavi ekran yiyiyorum ancak oyun açılmıyor.
Hocam sisteminiz aşırı zorlanıyor o yüzden olabilir.

Abicim oyun grafik ayarlarına dahi giremiyorum bunu dosyalardan değiştirme şansım var mı?

C:\Users\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config
Bu yolu izlerseniz girdiğiniz hesap sayısınca isimleri karmaşık kodlardan oluşan klasörler göreceksiniz. Karmaşık kodlardan oluşan klasörlerden birine girdiğinizde "gameusersettings. İni" adlı dosyayı not defteri ile açın. "sg. Resolutionquality" adlı değeri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. %85'ten aşağı indirmenizi pek önermem.

C:\Users\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config
Bu yolu izlerseniz girdiğiniz hesap sayısınca isimleri karmaşık kodlardan oluşan klasörler göreceksiniz. Karmaşık kodlardan oluşan klasörlerden birine girdiğinizde "gameusersettings. İni" adlı dosyayı not defteri ile açın. "sg. Resolutionquality" adlı değeri istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. %85'ten aşağı indirmenizi pek önermem.

Sanırım sorun grafiklerde değil çünkü bilgisayar grafiklerini en düşüğe indirsem de aynı tepkiyi alıyorum
Arada bir kırmızı ekrandan sonra bilgisayar resetleniyor veya mavi ekran alıyorum anlayamadım çok şey denedim ama etki etmiyor acaba yazılımsal bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı