Valorant kasıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Size demedim hocam.

Hocam kaç FPS aldığınızı söyler misiniz?

Valorant'ta da 80-100 FPS alıyorum genelde fakat bir anda FPS 10'a kadar düşüyor ve bazen klavyede bastığım tuşları 4-5 saniye sonra algılıyor.
Bir de arkadaşlarımın bilgisayarları benimkinden kötü olmasına rağmen kasma veya donma olmuyor.
Valorant'daki ayarlarım:

1618132207518.png

1618132232527.png

Son düzenleme:
Valorant'ta da 80-100 FPS alıyorum genelde fakat bir anda FPS 10'a kadar düşüyor ve bazen klavyede bastığım tuşları 4-5 saniye sonra algılıyor.
Bir de arkadaşlarımın bilgisayarları benimkinden kötü olmasına rağmen kasma veya donma olmuyor.
Valorant'daki ayarlarım:

Eki Görüntüle 968731

Eki Görüntüle 968732
Hocam küçük bir ihtimalde olsa darboğaz olabilir.
Valorant'daki ayarlarım:

Eki Görüntüle 968731

Eki Görüntüle 968732
Fps sınırlamayı aktif tutun.

Hocam C:\Users\kullanıcıadı\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config kısmına gidin orada rastgele sayılı yazılı bir şey olacak ona girin ve Windows adlı klasör olacak girin karşınıza 2 tane dosya çıkacak oradan gameusersetting diye bir şey olacak ona basın orada bir sürü yazı falan olacak oradan sg. Resolutionquality adlı değeri bulmanız lazım bulunca yanında 100.000000 diye bir değer olacak onu 30.000000 yapın ve yüksek FPS'in tadını çıkarın.

Bunu yaparsanız Valorant değil Minecraft oynarsınız direkt.

Netlik ayarını değiştirmeden çözüm aramanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı