Valorant kendi kendine kapanıyor

Maury

Hectopat
Daha fazla  
Bu sorun cidden çok can sıkıcı olmaya başladı. Bazen maç ortasında, bazen harita seçiminde oyunum bir anda kapanıyor hiçbir hata belirtisi yok. CTRL + v yaptığım zaman birtakım hata kodları çıkıyor. Oyun kendi kendine açılıp tekrar harita seçimine gelince tekrar kapanıyor. Girince de böyle oluyor.

asd.png

Şu an 1x8 ram var Corsair LPX 3000mhz, aynısından bir tane daha geliyor 2x8 olacak. (2933mhz de çalışıyor)
Hocam maalesef o bellek çöp olmuş. Geçmiş olsun. Yeni bellek gelene kadar bekleyin. Yenisi gelince eskiyi çıkartıp sadece yenisi ile test edin. Büyük bir ihtimalle sorununuz giderilmiş olucaktır. Üzüldüm aynısı benim de başıma gelmişti :(.

Sadece Valorant oyununda başıma böyle şeyler geliyor, muhtemelen bir oyun için sökmem diğer oyunlarda takır takır oynuyorum çünkü.

Hocam YouTube'da aratın. Bu sorunu yaşayan illaki birileri vardır.
Bu hatanın çözümünü hiçbir yerde görmedim, oldukça az konu var zaten. Yabancı platformlarda falan. Hepsi klasik yöntemleri yazmış. RAM olayını ilk defa duydum ve donanım arızası uyarısını verdi. Muhtemelen RAM kaynaklı. Yeni Corsair RAM geldiğinde şu anki RAM i çıkartıp test edeceğim.

Bu hatanın çözümünü hiçbir yerde görmedim, oldukça az konu var zaten. Yabancı platformlarda falan. Hepsi klasik yöntemleri yazmış. RAM olayını ilk defa duydum ve donanım arızası uyarısını verdi. Muhtemelen RAM kaynaklı. Yeni Corsair RAM geldiğinde şu anki RAM i çıkartıp test edeceğim.
Umarım olur hocam.

Örnek hata.

Fatal error: [File:Unknown] [Line: 102]
Riot Client repair successfully requested. Crashing.

0x00007ffc2cbf4b59 (module + 0x0000000000034B59) KERNELBASE.dll!UnknownFunction []
0x00007ff6f8205a06 (module + 0x00000000026B5A06) VALORANT-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
0x00007ff6f82077d1 (module + 0x00000000026B77D1) VALORANT-Win64-Shipping.exe!UnknownFunction []
0x00007ff6f81c68b4 (modu
RAM takviyesi geldi, 2 3 gündür bir kapanma yok. İleri vakitlerde geri dönüş yaparım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı