Valorant Key düşürme taktiği var mı?

SergioGnæbry

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Basketbolcu
Valorant'ta Twitch'den hızlıca düşürme taktiği var mı? Yoksa şansımıza mı düşüyor?
Arkadaştan hesabını almak ban sebebi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch hesabını çevrimiçi yapıp aktivitemi paylaşa bas ondan sonra AFK bırak ya da izle 1-2 güne düşer.
Daha kısa da sürebilir şansına.
Aynısını arkadaşlarım yapmıştı onlara 9 10 günde düştü ve ayrıca sesi kapatırsak izlememiş sayılıyormuşuz bu da sıkıntı

Dostum bu konuda ki bütün söylemler yalan. Ben izleyeli 2 gün oldu ve dün düştü bana. Sesi aç, çevrimiçi logosu sarıya dönerse olmaz, en az 2 saat izlemen falan lazım diyorlar ya, onların hepsi yalan. Sadece tek yapman gereken, bir yayına gir ve sayfayı yenile. Tabii Çevrimiçi ve Aktivitemi Paylaş'ı açman gerekiyor. Sayfayı yenile dememin nedeni, Twitch son yaptığın işlemleri algılamıyor. Yani sadece "artık kimi izliyorsan" izliyor yazması gerekiyor. Sadece buna dikkat et. Ben sadece buna dikkat ettim. Sonra yayının sesini kapat ve arka plana al. Hatta 160p'de izle internetin de gitmesin. Dediklerimi yap, ben 2 günde düşürdüm. Sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

2-3 tane taktik var, %5 kadar şans arttırıyorlar. 24 saatte dört hesap düşürdüm bu taktiklerle, Valorant Türkiye adlı Discord sunucusunun kurucusu söylemişti bana da.

Yeni konular

Geri
Yukarı