Valorant kötü takım geliyor

kivancagaoglu

Hectopat
Selamlar oyunu kapalı betadan beri oynuyorum. Aimim bana göre CS FACEIT 5 6 Level kadar aimim var fakat takımıma gelen insanlardan dolayı rank atlayamıyorum. Ne yapmam lazım? Size bir danışayım dedim.

Maçlar şu şekilde.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-18_193459.png
    resim_2021-05-18_193459.png
    642,8 KB · Görüntüleme: 809
Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar oyunu kapalı betadan beri oynuyorum. Aimim bana göre CS FACEIT 5 6 Level kadar aimim var fakat takımıma gelen insanlardan dolayı rank atlayamıyorum. Ne yapmam lazım? Size bir danışayım dedim.

Maçlar şu şekilde.
Discord sunucuları var. Oradakiler troll olmuyor. Valorant Türkiye Discord Server yazarsanız milyon tane server çıkar.

Her zaman etkili olur mu net bir şey söyleyemiyorum fakat takıma gelen kişilere igl lik yapmaya çalışın. Belirtmiş olduğum şey kişilerin ne şekilde oynadığına karışmak değil. Oyunu yönlendirin. Oyunu okumaya çalışın. Rakibin hamlelerini hiçe saymaya çalışın birazda kendinizi geliştirdiğiniz takdirde rahatlıkla kazanabilir. Rank atlayabilirsiniz.

Valorant aimi ile Faceit oyunculuğunu niye karşılaştırdın anlamadım. Valorant, Faceit'in yanına bile yaklaşamaz.

Senin rütbene göre arkadaşlar bulup, beraber oynayabilirsiniz.
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum. İkisi de fps oyunu olabilir ama oyun oynanış bakımından aynı kategoride olduğunu düşünmüyorum. Daha etkili çözümler bulabilirsiniz. Öncelikle insanlarla iyi anlaşmayı deneyerek başlayabilirsin.

Geri
Yukarı