Valorant koldan mı oynanmalı bilekten mi?

Taylan111

Centipat
Ben eskiden bilekten oynuyordum ama sonradan bana koldan oynanması daha iyi denildi ve öyle oynamaya alıştım.
Valorant hassasiyet ayarı kol ve bilek için ortalama kaç olmalı ben koldan oynuyorum ve 0,513 Zoom hassasiyeti: 0,443.
Farem 750 DPI.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu tamamiyle kişisel. Herkes farklı şekilde oynuyor. Koldan oynamayı çok denedim fakat beceremiyorum bilekten oynamak zorundayım yapacak bir şey yok. Ayrıca ideal oranlar diye de bir şey yok. Neye alışırsan en iyisi o olur.

Ben eskiden bilekten oynuyordum ama sonradan bana koldan oynanması daha iyi denildi ve öyle oynamaya alıştım.
Valorant hassasiyet ayarı kol ve bilek için ortalama kaç olmalı ben koldan oynuyorum ve 0,513 Zoom hassasiyeti: 0,443.
Farem 750 DPI.

Hassasiyet ayarını bizim önermemiz doğru olmaz mesela ben normal hassasiyet 0.8 Zoom hassasiyetini'de 0.495 kullanıyorum bu ayarları nasıl rahat ediyorsanız öyle ayarlayın.

Farem 750 DPI.
Hangisi daha rahat hissettiriyorsa öyle oynayın. Ben denedim, bir fark olmadı koldan oynamaya başlayınca. Hatta daha kötü oldum. Çünkü bilekte daha iyiyim.

Nasıl rahat ediyorsanız öyle oynayın. Hassasiyetiniz orta sayılır ben de 800 DPI, 0.35 Sens ile iki türlü de oynuyorum. Bu arada Zoom Sens biraz az geldi gözüme, ama tabi alıştıysanız değiştirmenize gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı