Valorant kurulumda "sxstrace.exe" hatası

yusuf karabulut

Decapat
Riot Games ait yeni cıkan Valorant oyununu kurmaya çalışırken böyle bir hata aldım.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-06-02 221036.png
    Ek Açıklama 2020-06-02 221036.png
    3,8 KB · Görüntüleme: 101

Bu linkten bütün paketleri indirip tek tek kurar mısın? Veya install_all adlı dosyayı çalıştır. Mevcut olanlar için "Repair" tuşunu kullan.

Bu hatayı bende aldım, Önce buradan tüm Visual C++ Paketlerini indirdim. (2010-2008-2005 çalışmıyor onlar hariç) Sonra kurulu olanları Repair yaptım. Olmayanları kurun. Sonra sistemi yeniden başlatın. Ardından kurulum dosyasını Valorant'ın resmi sitesinden oturum açın ve öyle indirin.

Bu linkten bütün paketleri indirip tek tek kurar mısın? Veya install_all adlı dosyayı çalıştır. Mevcut olanlar için "Repair" tuşunu kullan.
Denendi ve aynı şekilde hata devam ediyor.
Yaptım ama tekrar aynı hatayı alıyorum
Windows 10 sürümün kaç?

Buradaki adımları uygulayın:

Buradaki adımları uygulayın:

Ek Açıklama 2020-06-02 233051.png

Bu son aşamya gelip dosyayı da buldum ama Google'den bul gibi bir şey diyor tam anlamadım napcam ben şimdi

Dosya Ekleri

• sxsizle.txt
    1,6 KB · Görüntüleme: 82
Eki Görüntüle 580892

Bu son aşamya gelip dosyayı da buldum ama Google'den bul gibi bir şey diyor tam anlamadım napcam ben şimdi
İkimizde XML Syntax error hatasından uygulamayı kuramıyoruz. Benim merak ettiğim konu ise açmaya çalıştığı XML dosyasının nerede olduğu?

İkimizde XML Syntax error hatasından uygulamayı kuramıyoruz. Benim merak ettiğim konu ise açmaya çalıştığı XML dosyasının nerede olduğu?

Evet güzel soru, nerede bu XML dosyası?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı