Valorant lig yükselemiyorum

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar olayı özetleyeyim;
Ben Bronz 1 oyuncusuyum, kendimi geliştirmek adına bir tanıdığımdan Gold ligde hesap aldım ve Gold ligde 1 haftadır aim kasıyorum, dün 9 saat flick çalıştım ve şu an bronz ligde 40 ve üstü vurup kaybediyorum. Ne yapmalıyım? Ayrıca smurf olarak algılanıp ban yer miyim?
IMG-20211019-WA0003.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Hesap alım satımı yapmak yasadışıdır. (İmzalanan sözleşmeye göre.)
2. Kendini geliştirirsen çok daha üst liglere çıkabilirsin. Ayrıca birden öyle 9 saat çalıştım 12 saat çalıştım falan yapma. Öyle yapınca 2 saatten sonra beynin erimeye başlıyor. Yapacaksan 30 dk 30 dk çalış. Ayrıca diğer günlük aktivitelerine de zaman ayır.
3. Evet hesabın ban yiyebilir.

1. Hesap alım satımı yapmak yasadışıdır. (İmzalanan sözleşmeye göre.)
2. Kendini geliştirirsen çok daha üst liglere çıkabilirsin. Ayrıca birden öyle 9 saat çalıştım 12 saat çalıştım falan yapma. Öyle yapınca 2 saatten sonra beynin erimeye başlıyor. Yapacaksan 30 dk 30 dk çalış. Ayrıca diğer günlük aktivitelerine de zaman ayır.
3. Evet hesabın ban yiyebilir.
Satın almadım kendimi geliştirmek için 1 hafta takıldım.

Satın almadım kendimi geliştirmek için 1 hafta takıldım.
Satın almak veya hesapları değitşirmek de yaptığınız sözleşmeye göre ayrı. (İsterseniz hesabın orjinal sahibi sizden çok daha iyi oynasın yine de ban yiyebiliyorsunuz.) Ve biliyorum tam bir "lan sokakta görsem canını alıcam boş konuşma" denilen tiplerden gibi gözüküyorum ama bundan dolayı sayısız hesabım ban yedi. Bizzat kendimden biliyorum.

Satın almak veya hesapları değitşirmek de yaptığınız sözleşmeye göre ayrı. (İsterseniz hesabın orjinal sahibi sizden çok daha iyi oynasın yine de ban yiyebiliyorsunuz.) Ve biliyorum tam bir "lan sokakta görsem canını alıcam boş konuşma" denilen tiplerden gibi gözüküyorum ama bundan dolayı sayısız hesabım ban yedi. Bizzat kendimden biliyorum.
Asla öyle düşünmedim, Estağfurullah amacınızı anladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı