Çözüm Valorant "Lütfen Oyun İstemcisini Yeniden Başlatın" hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eness3542

Kilopat
Daha fazla  
"Lütfen Oyun İstemcisini Yeniden Başlatın" Hatası alıyorsanız çözümü çok basit

Win + R Tuşlarına aynı anda basın yada arama kısmına çalıştır yazın " services.msc " yazın ardından "tamam" tıklayın.
Screenshot_1.png

"vgc" bulun sağ tıklayın "Özellikler" deyin ve ardından "Başlat" tıklayın uygula tamam dedikten sonra oyun açılacaktır.

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun çalışması için bu "vgc" adlı dosyayı yani Valorant oyununa ait hile koruma sisteminin de çalışıyor olmasını istiyor. Bu dosya bazen kendiliğinden kapanabiliyor ve ekstra olarak şunu da belirtmek isterim ki sizin de atmış olduğunuz ikinci resimde belirtilen "Başlangıç türü" kısmını Otomatik olarak değiştirirseniz uygulama kapansa bile bilgisayar açıldığı zaman otomatik olarak başlamasını sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Oyun çalışması için bu "vgc" adlı dosyayı yani Valorant oyununa ait hile koruma sisteminin de çalışıyor olmasını istiyor. Bu dosya bazen kendiliğinden kapanabiliyor ve ekstra olarak şunu da belirtmek isterim ki sizin de atmış olduğunuz ikinci resimde belirtiler "Başlangıç türü" kısmını Otomatik olarak değiştirirseniz uygulama kapansa bile bilgisayar açıldığı zaman otomatik olarak başlamasını sağlayabilirsiniz.
Detay için teşekkür ederim onu bilmiyordum sağol.

"lütfen oyun istemcisini yeniden başlatın" hatası alıyorsanız çözümü çok basit.

Win + r tuşlarına aynı anda basın ya da arama kısmına çalıştır yazın " services.msc " yazın ardından "tamam" tıklayın.
Eki Görüntüle 869707
"Vgc" bulun sağ tıklayın "özellikler" deyin ve ardından "başlat" tıklayın uygula tamam dedikten sonra oyun açılacaktır.

Eki Görüntüle 869708

Ben hizmeti başlatamıyorum. Oyunu tamamen kaldırıp yeniden yükledim. Riot Vanguard'ı silip yeniden yükledim fakat aynı.

Dosya Ekleri

• hata.JPG
    hata.JPG
    15,5 KB · Görüntüleme: 61

Geri
Yukarı