Çözüldü Valorant maç ortasında kapanıyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Valorant girdiğim zaman bazen yani her girdiğim 10 maçta en az 1 kez maç ortasında başta veya ortada fark etmeksizin kapanıyor sonra oyuna girilmiyor yani açılıyor sonra tekrar kapanıyor. Maç bittikten sonra maç girme yerinde "yeni yama güncellemesi geldi, oyun istemcisini yeniden başlatın." diyor. Oyunu yeniden başlattığım zaman doğrulama yapıyor sonra bir süre çökme düzeliyor ama sonra tekrar başlıyor. Valorant desteğe yazdım 1 aydır çözüme ulaşmaya çalışıyorum fakat ulaşamadım, sorunun donanımda olduğunu söylediler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyun açılıp sonradan kapanıyor ise oyun kaynaklı olabilir. Windows + R tuşlarına basıp "services.msc" yazın ve VGC'yi bulup yeniden başlatın. Çünkü istemci ile ilgili bir hata veriyor. Emin değilim ama denemen de fayda var.
Son düzenleme:
İncelerim yine de, çökmüyorsa şu an pek gerek yok gibi.
@Gokberk_DRY son durum nedir?

Teşekkür ediyorum sorunum çözüldü gerçekten teşekkür ediyorum 2 aydır bu sorun başımın etini yedi, Valorant desteğin bile çözemediğini siz çözdünüz. Cumartesi akşamından beri 1 tane çökme bile yaşamadım, normalde her gün en az 1 kez çökerdi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı