Valorant menüye gelemeden oyun donuyor

MuhammedAIi

Femtopat
Daha fazla  
Selam bilgisayarım Valorant rahatlıkla açıyordu. Bir ara sıkıldım 1 ay civarı girmedim oyuna tekrar giremek istedğimde menuye gelemeden donuyordu. Sildim yükledim birçok şey denedım olmadı. Ortalama 120 FPS verıyordu yardımcı olabilirsenız çok sevinirim😕.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar bileşenleri nedir acaba? Bir güncelleme sonrası bilgisayarınız oyunu kaldırmıyor olabilir. Örneğin ben valorantı rahatlıkla oynayabiliyorken, bir gün ekran kartıyla ilgili bir güncelleme gelmişti, ekran kartım eski olduğu için o güncellemeden sonra bir daha oynayamadım.

Diğer oyunlarda sıkıntı var mı?
hiç bir sıkıntı yok
Bilgisayar bileşenleri nedir acaba? Bir güncelleme sonrası bilgisayarınız oyunu kaldırmıyor olabilir. Örneğin ben valorantı rahatlıkla oynayabiliyorken, bir gün ekran kartıyla ilgili bir güncelleme gelmişti, ekran kartım eski olduğu için o güncellemeden sonra bir daha oynayamadım.
hmm bileşenlerim şunlar amd fx6100 işlemci radeon r7 265 dual x ekran kartım 12 gb ram var karşık markalar ddr3 sistem
Selam bilgisayarım Valorant rahatlıkla açıyordu. Bir ara sıkıldım 1 ay civarı girmedim oyuna tekrar giremek istedğimde menuye gelemeden donuyordu. Sildim yükledim birçok şey denedım olmadı. Ortalama 120 FPS verıyordu yardımcı olabilirsenız çok sevinirim😕.
ek bilgi birde oyunun açılma kısmında pc komple gg oluyor normalde gram donma fln hiç yaşamdım hiç bir şekilde valorantda da yaşammşıtım fakat ne zaman açsam o ksımda pc komple donuyor hiç bir şey çalışmıyor mouse hariç pc restart atmadan valodan çıkmıo

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı