Valorant mouse hassasiyet ayarı nasıl yapılır?

İşletim sistemi
Windows 10

screxxx

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO'da 2.00 sensi 400 DPI fare ivmeli kullanıyordum. Valorant'a geçince bu sensi bir daha bulamadım. İnternetten böyle otomatik ayarlamalara baktım yine bulamadım. Yani yapıyorum evet iyi sağdaki adama iyi flick atıp vurabiliyorum fakat galiba fare ivmesi yok diye vuramıyorum. Yani arkama dönmem lazım, dönemiyorum. Arkama dönebilecek bir sensitivity ayarlayınca da çok hızlı geliyor, azaltıyorum biraz. Bu sefer tam vuramıyorum. Lütfen sensimi bulmamda yardımcı olun.

CS:GO'da 2.00 sensi 400 DPI fare ivmeli kullanıyordum. Valorant'a geçince bu sensi bir daha bulamadım. İnternetten böyle otomatik ayarlamalara baktım yine bulamadım. Yani yapıyorum evet iyi sağdaki adama iyi flick atıp vurabiliyorum fakat galiba fare ivmesi yok diye vuramıyorum. Yani arkama dönmem lazım, dönemiyorum. Arkama dönebilecek bir sensitivity ayarlayınca da çok hızlı geliyor, azaltıyorum biraz. Bu sefer tam vuramıyorum. Lütfen sensimi bulmamda yardımcı olun.
0.6 dene, fazla gelirse 0.55, az geldiyse de 0.65; kendim de 600 DPI 0.6 kullanıyorum.

Valorant'ta dediğin gibi fare ivmesi olmadığından aynı sorunu yüksek hassasiyet oynamayan herkes yaşıyor. Ben normalde bilek oyuncusuyum fakat Valorant oynarken koldan oynamaya başlamıştım arkama dönemiyorum diye, tüm düzenimi kaydırdı ama alıştım :D 0.41/800 DPI oynuyorum, istediğim yere rahat dönebiliyorum ve CS:GO'da 2/800 DPI oynuyordum. CS:GO'dan Valorant'a geçen yayıncı, youtuber tayfa CS:GO hassasiyetinizi 0.23 ile çarpın diyordular, benim ayarlarım bu formüle uyuyor.

0.6 dene, fazla gelirse 0.55, az geldiyse de 0.65; kendim de 600 DPI 0.6 kullanıyorum.
0.6 lar felan cok yavas geliyor (arkama dönme konusunda) şuan 1.1 benim rahat donebildigim rahat Donebilsemde sag solda yine hızlı oluyor
Windows fare ayarlarından ivme ayarı vardı ona baktın mı?
Bakmadım ama onu bulamamistim bi ara hemde farklimiymiş neymis

Yeni konular

Geri
Yukarı