Valorant nasıl daha iyi oynanır?

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar selam, 4 yıllık Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyuncusuyum. 2 yıldır konsol kullandığım için aim diye bir şey kalmadı bende. Bu ay tekrar PC'ye dönüyorum. Sonunda ilk defa adam akıllı ekipman alabildim kendime. Şimdi asıl sorum şu, Valorant için nasıl aim geliştirilir ve Valorant nasıl daha iyi oynanır? Taktikleri nereden öğrenebilirim, bir kanal öneriniz var mı?

Poligon'dan alıştırma yaparak başlayın.
Aim için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Taktikler için bu kanalı izleyin hocam birden fazla videosu var oynayacağınız karakteri içerenleri izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Radiant nasıl düşünür serilerine bakın hocam 6 tane videosu var 6.yı bırakıyorum.

R6S dışında bir FPS oyunu oynamadığını varsayarak sana şu taktikleri verebilirim;

Kendine uygun bir nişangah ve fare hassasiyeti bulmalısın, bunun için oyundaki alıştırma poligonuna girip oyunun menüsünden biraz ayar yapmanı öneririm.

Kendine uygun ayarları bulduktan sonra oyunun silah mekaniklerini çözmen için poligonda her silahta biraz alıştırma yapmanı öneririm, silah mekaniklerini az çok anladıktan sonra normal maç girersin.

Normal maç girdikten sonra nişangahın her zaman adamın kafa izasında olsun, vereceğim taktikler bu kadardı :)

Ama şimdi seninle diğerleri bir değil 11 ay oyun oynayıp gelişemeyen birini ilk defa gördüm.
Demir 1'den Demir 3'e çıkmayı gelişme sayarsanız gelişti aslında hocam.Bir ara gümüşe çıktı sonra geri düştü.Aslında düşününce dediğiniz bir mantıkta doğru benim yanlışım kusura bakmayın.Oyunun mekaniklerine daha çok alışacağınız için daha iyi performans sergileyebilirsiniz hocam.
Şuanlık verebileceğim tek tavsiye, spray yapma. Hiç bir silahın spray şekli yok. mermiler spray atarsan rastgele gidecek. CS:GO gibi değil.
Arkadaş haklı hocam daha çok burst atmaya çalışın.

Geri
Yukarı