Valorant nasıl oynanır?

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, bilgisayara Epic Games üzerinden Valorant indirdim. İlk kez oynayacağım. CS:GO gibi normal FPS oyunlarını oynamayı biliyorum ama Valorant çok farklı. İlk baş ne yapmalıyım daha sadece oyunu açtım ilk baştaki eğitimi yaptım. Google'daki ile Epic Games üzerindeki arasında farklılık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayara Epic Games üzerinden Valorant indirdim. İlk kez oynayacağım. CS:GO gibi normal FPS oyunlarını oynamayı biliyorum ama Valorant çok farklı. İlk baş ne yapmalıyım daha sadece oyunu açtım ilk baştaki eğitimi yaptım. Google'daki ile Epic Games üzerindeki arasında farklılık var mı?
Bir farklılık yok. Öğrenmek içinde istediğin modlara gir oyna yavaş yavaş alışırsın. Karakterlerin yeteneklerini bilmiyorsan sanırım F1 tuşuna basılı tutunca görünüyorlardı. Unuttukça buna bakar yavaş yavaş yeteneklere alışırsın, devamı da aiminde bitiyor zaten

YouTube'dan 2xCiv, Yüksel Toksöz, Hellian gibi kanalları takip edin oyun hakkında bilgi edinmek için. Valorant fazlasıyla oyun bilgisi gerektiren bir oyun. Ajanları mapleri stratejileri bilmezseniz oyundan zevk almazsınız. Çıktığı günden beridir oynuyorum anlatmaya girişsem bitiremem o yüzden YouTube'da bahsettiğim içerik üreticilerinin videolarına bakın. CS:GO oynadıysanız Aim konusunda zorlanmayacaksınız sadece ajanları anlamak biraz zaman alacak. Sabırlı olun bu süreçte.

Geri
Yukarı